Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segitének, szilveszteri buli?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitének, szilveszteri buli?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,és most megyek először el egy szilveszteri házibuliba. Pia is lesz,és több mint valószinű,hogy több csaj is be lesz csiccsentve,netán berúgva.Azt szeretném kérdezni,hogy egy ilyen szituációban,hogyan kell odamenni,és megcsókolni egy csajt,mert sok olyan történetet hallottam,hogy csak úgy odament a csajhoz valaki,lesmárolta,oszt annyi,nem kapott pofot. Vagy ez csak ilyen simán megy? Ti hogyan szoktátok csinálni? Fiúk,lányok válaszait egyaránt szivesen várom .

#bulie
2012. dec. 30. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas, hogy előnyt akarsz kovácsolni a részegségükből.
2012. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem túl etikus tőled. És szomorú vagyok hogy 15 évesek ilyen szinten vannak :( De amúgy jobb esetben nem simán odamennek és lesmárolnak valakit hanem táncolnak vele, vagy beszélgetnek előtte és úgy.
2012. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

15 éves kis mesüge.

remélem lesz pofon.

2012. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem túl kedves tôled. Miért jó az, ha egy részeg csajjal smárolsz? Utána vagy nem is fog emlékezni rád vagy megbánja az egészet...Sokkal jobb ha elötte egy kicsit táncolsz vele meg minden...
2012. dec. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

najo tanitalak fiam :D te is iszol, a csaj is, odamesz hozza tancolsz vele, de ugy h egyre jobban fogod, oleled ot, egyre kozelebb kerulsz hozza, oleld at fokozatosan majd csokold meg :D jo bulit

16/F

2012. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm ,végre jött egy nem támadó jellegű válasz. Nem akarok senkit se kihasználni,hiszen én is fogok inni,és csak jól szeretném magam érezni:D
2012. dec. 30. 18:18
 8/8 anonim ***** válasza:
csak ugyesen :D az a lenyeg h figyeld a csaj reakcioit, mindent szepen lassan ne hirtelen :D szoval mondjuk eloszor tanc kozben finoman megfogod a segged, aztan kicsit atoleled majd kesobb csok :D de tenyleg a reakciot figyeld. multkor pl en elbasztam mert egyik csajnak koncerten megfogtam segget, egybol hatrafordult es mondta h nehogy megegyszer, aztan vettem csak eszre h aki mellette all srac a baratja :D de volt arebb utana ahol elottem levo csajhoz egyre kozelebb bujtam, elsmoszor csipojet fogtam meg finoman, majd feneket is, utana egyre jobban atoleltem vegen mar ket kezem a pocijan volt ugy tancoltunk, teljesen ossze voltunk simulva :3 jajj de jo is volt :D
2012. dec. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!