Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/Nők milyen arányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők milyen arányban számít egy Férfi/Fiú külseje és személyisége a szemetekben? Mit néztek meg először egy Férfin/Fiún?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 13:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Jaj Helike, a hapsikat zavarja a legjobban, ha a nő pénzes vagy jobban megy neki a szekér.... bántja a kis érzékeny lelküket...
2012. dec. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#5 Az lehet, de mi jobban tudjuk, mint ti magatokról.

#11 Ez nem így van, csak ti erre fogjátok, ha azért hagytok ott egy pasit, mert rosszabbul áll nálatok anyagilag.

2012. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%

90% személyiség

10% kisugárzás


Ha valakit megszeretek, az megszépül, ezért nem a külső számít. A pénz meg végképp nem.

De itt úgyis le leszek szólva.

2012. dec. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Belső: 70%

külső: 30%


N/19

2012. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Testtartás, járás, ez legelőször nekem sokat elárul. Aztán jöhet az arc, ott legelőször a szem, majd haj. plusz pont ha borostás! :) Aztán ha elkezdek vele beszélgetni akkor nézem a testbeszédét. Nekem egyformán fontos a külső és a belső is, 50-50% :)
2012. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
89%
Nézzük reálisan, a pénz nem érdekel senkit, pláne nem, hogy sznobok sznobokkal mások másokkal ismerkednek, tehát aki tegyük fel anyagilag nem egyformák, nem is nagyon találkoznak. Másik... hát nem tudom hogy vagytok vele, de ha nincs valami szenzorotok, akkor a belsőt nem veszitek észre.... tehát 80% külső 10% belső 10% pénz... most jöhettek itt a dumával, hogy belső így úgy, arra csak azután ér hivatkozni miután adtok valakinek esélyt...
2012. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet kövezni, lehet, hogy felszínes vagyok, de nekem talán legnagyobb arányban a fiú külseje számít. Viszont ha tetszik is külsőre, de közben egy bunkó paraszt, nagyot süllyed a szememben.

15l

2013. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem rohadtúl nem számít a pénz. Aki csak azért szeret egy férfit mert van pénze az soha nem fogja megtudni hogy mi az a szerelem.

Én szerintem a külső:25%

a belső:75%

Én először az arcát nézem meg egy fiúnak azán csak a testét majd hogy milyen személyiség mert ha jó képű ,de egy bunkó köcsög akkor nekem nem kell egy ilyen paraszt.

2013. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Külső-belső 50-50.

Nem akarok álszent lenni, nálam mindkettő ugyanolyan fontos. Éppúgy nem tudnék egy olyan férfival együtt lenni, aki testileg vonzó, de teljesen mások a nézeteink, elképzeléseink, céljaink, mást várunk az élettől, mint ahogy egy olyannal sem, akivel emberileg egy hullámhosszon vagyunk, de testileg nem vonz mint férfi.

Elsőre a külsejét nézem meg, ha az bejön mehet az ismerkedés. Amúgy az arcát és az egész alkatát, ruházatát. Nem azt, hogy márkás-e, hanem, hogy van-e stílusa. Fontos az ápoltság, szóval a kezét, vagyis inkább a körmét. Lehet hülyeség, de számomra egy koszos köröm iszonyat kiábrándító tud lenni.

21/L

2013. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A magabiztosság a legfontosabb nálam, hogy igazán férfinak lássam a viselkedésében az illetőt. Hogy biztonságban érezzem magam a jelenlétében, hogy ne érezzem úgy, folyton csak nekem kell minden megoldani, döntéseket hozni... Külsőre... talán a szeme, bár ami mindenképp, az a magasság. Legyen nálam magasabb egy kicsit legalább :) Ez nem hinném, hogy túl nagy elvárás... csak 162 vagyok :)


Ó... és természetesen van férfiideálom nekem is, de róluk sokszor szokott kiderülni megszólalás után, hogy hibádzik az, ami nálam fontosabb: a férfiasság (és itt nem a mostanság kicsit más kontextusban emlegetett "alfahímekre" gondolok :P)


22L

2013. jan. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!