Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin meddig mentek el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin meddig mentek el? Ha régóta ismered, lefekszel vele, ha úgy alakul, vagy nemet mondasz neki? mi a legcikibb randizós történeted?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ciki randizós történetem nincs:( :D

az első kérdésre válaszolva, ha régóta ismerem, akkor szerintem lefeküdnék vele, bár még nem voltam ilyen szituációban. a mostani barátomat már 2 éve ismertem, amikor összejöttünk tavaly, de csak 3 hónap után feküdtünk le.

17/L

2009. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

jelenlegi párommal (több mint 2éve vagyunk együtt) 2.randin volt minden,ami lehetett...nem bántam meg...első randin még szájrapuszi sem volt,hajnal 4ig beszélgettünk a koli előtt...


cikis randistöténet?

volt egy pasi,chates ismerkedés,rábeszélt egy talira...ismerős volt a beceneve,elfelejtettem hogy honnan...őt cikizték állandóan,mert nagyothalló volt,és mindent 3x kellett neki kiabálni...megittunk egy kólát,"beszélgettünk",utána vitt haza...megállt a kocsival,szállnék ki,erre megkérdezi,hogy megcsókolhat-e...nagyonciki volt levakarni:S


másik pasi,szintén chat,találka,beültünk egy kólára...közli,hogy ő sörözne...egyetemista lévén ellenvetés nemvolt,2 sör után már mehetnéken volt,annyira nem volt szórakoztató pasi...erre közli,h ok,mehetünk,de fizessem már ki a kolát meg a söröket,mert "otthonhagyta a tárcáját"...felejtős pasi lett:D

22/L

2009. aug. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első randin semeddig, maximum csókig, ha már régóta ismertem előtte is a srácot. Szexhez nekem sok idő kell, nem adom oda magam azonnal.
2009. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!