Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar a fiatalok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a fiatalok között már szinte senki rendes, tartós, harmónikus párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Mindenki csak alkalmi, vagy ilyen pár hétre, hónapra való szórakozást keres, mindenki csak "pörögni", "bulizni" akar..

Miért nem akar a többség valódi, kötődésen, érzelmeken, összhangon alapuló PÁRkapcsolatot, ahol a hangsúly nem egymás kiélvezésén, majd dobásán van, hanem valóban támasz és társ vagyunk egymás számára?


2012. dec. 31. 12:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is pont beletrafáltam egy "megunlakeldoblak" lányba.Pedig 7 hónapig szerettem,tiszteltem..nagyon .

Még így...ilyen fiatalon is.Hiányzik.Nagyon..

14/F

2012. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
minden nő vár a jobbra, a tökéletesre, a gazdagabbra, izmosabbra, jobb képűre, nem tudják eldönteni, hogy mit akarnak, nem is akarnak kötöttséget, mert ki tudja mi lesz a jövőben, szülni nem akarnak, inkább buliznak, barátnőkkel lógnak, álmodoznak, bizonytalanok, félnek, hogy ha korán lekötik magukat, akkor később majd ha jön egy szebb, jobb, gazdagabb pasi, akkor jjaaajj elszalasztják
2012. dec. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
szilveszter este negyed órával éjfél előtt idejön panaszkodni a gonosz nőkre valaki. Nem tűnik kicsit se megkeseredett embernek.
2013. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!