Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha valaki le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha valaki le akarna koptatni? 13l

Figyelt kérdés

bejelölt egy gyerek facebook-on és folyton rámír chaten meg múltkor mikor elköszöntünk,asszongya nekem : további jó pasizást! mondom nincs is pasim o.O erre elkezdi -és miért nincs?? annyira szép vagy! biztos sok pasid volt már!

meg folyton ilyeneket kérdezget hogy van már pasid?

meg: szerintem pasizhatnál,nagyon szép vagy!

meg leállt nekem panaszkodni hogy jaaaaj ő annyira ronda,egy lánynak se kell

mondom hát én nem tudom,még nem láttalak ...

erre küldött képeket és végülis nem annyira gáz volt csak gebe és béna a haja

erre mondom neki -Szerintem ha járnál kondizni és csinálnál is valamit a hajaddal az úgy jó lenne ...

erre elkezdi -De én nem akarok kondizni! mondom há akkor meg mit csodálkozol úgy őszintén? erre elkezdi -Semmin de én akkor se akarok kondizni!

és újra folytatódott az egész,vagy fél óráig ott sajnáltatta magát hogy jaaaaaj ő egy lánynak se kel,mert olyan ronda,és mit csináljon?

meg ilyen 5 percenként írja nekem hogy mit csinálsz? milyen volt a napod?

hogy vagy? mondom -de hát ezt már kérdezted ...

erre elkezdi: jó és akkor a délutánod? -mondom szar ....

erre semmit nem mondott

erre 2 perc múlva ír egy smiley-t: :)

mondom hát erre nem irok vissza

fél perc múlva megint :)

erre visszairok neki egy smileyt erre ott elkezdett ilyen smiley inváziót csinálni,hogy ott küldözgetett ilyeneket: :)))) :DDDD :PPPP :////

és már nagyon idegesít!!!

hogy koptassamle úgy hogy azért ne is sértsem meg (nagyon)???


2011. szept. 13. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csináld úgy,hogy ne lássa amikor fent vagy chaten. Előtte esetleg elsüthetsz valamit,hogy most nem nagyon leszel netközelbe... És akkor mondjuk 2hetente egyszer "láttatod" magad vele... 2 hét alatt már el is fog felejteni,hiszen szerelmes nem lehet... Ha meg nem,akkor meg megint jön egy 2hetes periódus... :)
2011. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Te vagy a hibás! Minek fogadtad el a jelölését?
2011. szept. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel hogy megsérted-e? Ismerem én is az ilyen "értelmes" embereket. Nem lehet velük bírni, még ha meg is próbálsz kedves lenni is te készülsz ki.Jobb ha egyszerűen csak letörlöd faceről, vagy nem mész fel chatre, de inkább töröld. (én legalábbis úgy szoktam az ilyenekkel..:D) Vagy amikor írj sose válaszolj neki,előbb utóbb le fog szokni rólad:)

16/L

2011. szept. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tőled akar valami komolyabbat a srác. Így nem biztos, hogy érteni fog a szép szóból. De próbáld meg neki elmagyarázni, hogy nem érdekel, nem akarsz vele beszélgetni.

Ha ezt nem érti meg, nem fogsz tudni vele mit kezdeni, töröld!

2011. szept. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem, tudom mit csinálnék,de mivel te a Családi kapcsolatok kategóriába írtad,akkor az a tanácsom,hogy ülj le anyuddal és beszéld meg vele..Tuti fog tudni segíteni neked..
2011. szept. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
tha még nem találkoztál vele, akkor tiltsd le, töröld ki az ismerősök közül vagy vmi ilyesmi.
2011. szept. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszi ez jó ötlet :D

de hogy lehet olyat csinálni hogy ne lássa hogy fent vagyok?


csakmert barátnőmékkel szeretnék beszélgetni,szóval kijelentkezni nem karok ://

2011. szept. 13. 18:16
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvaló, hogy járni akar veled. Bár elég csajos módszereket használ.


Szerintem mondd azt, hogy van egy pasi, akivel alakulgat valami.

24/L

2011. szept. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
mond meg hogy nem tatozol azon szánalmas 13-16 évesek körébe akik csak a pasikkal és a szexel vannak elfoglalva aztán tiltsd le csetről
2011. szept. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

hoppá a kommentemet amúgy az első válaszolónak akartam írni :D

de azért köszi a válaszokat!! :)

akkor letiltom :D

2011. szept. 13. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!