Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csajt 3 hétig füztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csajt 3 hétig füztem lelkiztünk meg minden most meg hozzám se szól pedig semmi rosszat nem tettem miér van ez?

Figyelt kérdés

2013. jan. 1. 09:26
1 2
 1/18 HalkHogen ***** válasza:
Most már mással "lelkizik", gondolom. Így te már nem kellesz.
2013. jan. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mert ilyenek a nők a szemeteket szeretik,izgatja őket ha a pali kiba.szik velük.
2013. jan. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
3 hétig jól esett neki a törődés, de most talált jobbat.
2013. jan. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

"lelkiztünk meg minden"


Szóval eljátszottad egy barátnő szerepét azért, hogy megkaphasd. A csajok nem gyakran szoktak a barátnőjükkel összejönni.

Mondtad neki bármikor is, hogy te többet akasrz? Ha igen, mit válaszolt erre?

2013. jan. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert rájött, hogy csak arra kell neked? Akkor szokás "fűzni" meg tehernek felfogni a lelkizést...
2013. jan. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szép csendben átlátott rajtad, és kiderítette rólad azt amit akart, emberileg megtette qamit kellett, pusztán emberbarátságból, de köszöni nem kér belőled.. Ebbe az írányba indulj el szerintem.
2013. jan. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
párszor elő fog még fordulni amíg nem gyűjtesz tapasztalatot,később majd megtanulod, hogy ne használjanak ki. amúgy szerintem tipikus példája annak, hogy a csajok szeretik ha tepernek értük csak nincs értelme! ha bejössz a csajnak akkor 5 perc után már tudni fogja, hogy lesz valami, ha pedig nem akkor igen kicsi a valószínűsége annak, hogy sikerrel jársz.
2013. jan. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
mondtam neki hogy szép meg hogy birom meg mindeden de amúgy nem neten találkoztam vele hanem suliba és már 1 éve ismerem csak most let faintos a dolog hogy kell nekem mert szeretem de azt nem értem mér nem mondta meg az első percbe hogy hagyam
2013. jan. 1. 10:26
 9/18 A kérdező kommentje:
hogy nem akar semit :D
2013. jan. 1. 10:28
 10/18 anonim ***** válasza:
Semmi kölönös, a buszmegállóban meglátott egy jobb kiállású, sportosabb, helyesebb faszit, és most már inkább azért dobog a szíve. Ez az élet rendje....
2013. jan. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!