Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csajt 3 hétig füztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csajt 3 hétig füztem lelkiztünk meg minden most meg hozzám se szól pedig semmi rosszat nem tettem miér van ez?

Figyelt kérdés

2013. jan. 1. 09:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

nőtől ritkán fogsz őszinte szót hallani, így hát olvasni kell a sorok között. ha nem mond igent, az egyenlő a nemmel! ha régóta ismered akkor meg pláne nem fogja megmondani, hogy mi a helyzet hanem egyik napról a másikra lelép, mert ez a könnyebb. a csajozás olyan mint a biciklizés: tanulható, csak gyakorolni kell!

Ravaszabb csak akkor leszel, ha ravaszabb ellenféllel játszol.

2013. jan. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A nőknek alfahímek kellenek, akikre felnézhetnek, akik határozattok, magasak, bunkók stb. Alfahímekkel nem szoktak lelkizni. Olyan voltál neki, mint egy barátnő, és nagy eséllyel a barátzónában landoltál. De azt, hogy miért hirtelen miért akar veled lelkizni, gőzöm sincs,h miért van. Lehet,h csak ki akarta önteni vkinek a lelkét.
2013. jan. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Találkoztam ezzel a fajtával is, a neve szellemiszexuluszartennititisz, vigyázni kell az ilyennel, használj gázmaszkot mert mérgező lehet a lehelete, ha sikerül elcsábítania, rögtön otthagy és álló farokkal maradsz. Kerüld messzire az ilyet.
2013. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
hát amúgy a csaj puszit is adott de egyik napról a semibe csak levegőnek néz
2013. jan. 1. 19:34
 15/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok olyan nagy alfahim mint a 12.komizó szerint mert a csajal egymagas vagy és a csaj 17 éves én 14 mellesleg ha erőről van szó ott nincs kond mert 10-11esekel verekszek általába gyözelemel csak azt nem értem miér nem volt a csaj konkrét és hagyot békén és mondta volna meg hogy huzzak a pics...á..b..a
2013. jan. 1. 19:37
 16/18 anonim ***** válasza:
hogy mennyi vagy?! te szánalmas hülye, mit akarsz te hülyíteni egy pinaviszketeg 17 éves ribancot a csupasz tököddel?! Komolyan poén vagy kispofám! :DD
2013. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"ha erőről van szó ott nincs kond mert 10-11esekel verekszek általába gyözelemel"


Asszem így már mindent értek.

Tehát egy kis suttyó vagy, aki kapott egy puszit és már rögtön ágybabújást vízionált.

Nem mondták még, hogy a verekedés nem dicsőség?

2013. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
1. nem úgy veregszünk hogy vére.hanem fejre ,gerincre,meg ilyen testrészeket nem támadunk.vagy valamikor csak birkózunk . 2. nem akartam ányba hivni .!!!3.csak edzésen verekszünk ful mma szabély szerint ami nek benne van a nevébe hogy küzdősport :D
2013. jan. 2. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!