Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha egy fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy fiúval vacsiztam de ő ezt randinak gondolta, én ám csak barátságot akarok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
eleve ígykéne indítani h "csak barétok lehetünk" a pasik utálják azt ha a csajok "hülyére veszik". mert ez amit te csináltál, simán beillhet egy randinak is, ésha egy pasi meg egy csaj vacsizni megy, inkább gondolnak randira, mint barátságra. úgyhogy jobb ezt az elején tisztázni. mert elfogod veszíteni.
2009. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fiúk ezt nagyon rühelik :) nagy valószinüséggel meg fog utálni és többet sosem fog téged komolyan venni mondj neki bármitis. Nem kelett volna ezt csináld vele. Esetleg próbáld összehozni valamelyik barátnőddel és akkor maradhattok valószinüleg barátok :)
2009. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
próbáltam neki elmondani de meg se halgatott
2009. aug. 27. 18:05
 4/6 A kérdező kommentje:

csak mondta a magáét és csak mondta

mondta monndta

2009. aug. 27. 18:06
 5/6 A kérdező kommentje:
tehát meg se tudtam szólalni
2009. aug. 27. 18:08
 6/6 anonim válasza:
Szia. Szerintem, ha nagyon akarod akkor megtudod neki mondani. De nem lehet, hogy csak élvezed a helyzetet? Nincs most pasid, és most jó valakivel elmenni ide-oda. És ezt még te sem ismerted-be magadnak? (ez csak egy lehetőség, még véletlenül sem akarlak bírálni téged.)
2009. szept. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!