Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Első alkalommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Első alkalommal felmennétek a pasi lakására? Nem a szex miatt, hanem beszélgetni, filmezni.

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 21:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én nem értem mi bajuk van a nőknek.

Miért baj az, ha kívánja és belemegy?

Miért van az túl könnyen?

De most komolyan. Ha ő is vágyik rá, akkor mi a francért kellene felesleges köröket futni és időt húzni? Udvariasságból? Mert úgy divat? De mi értelme, mikor mindketten majd meg gebednek már érte?

Vagy ha meg nem vágyik rá, akkor értelem szerűen nem fog belemenni hiába is akar a másik bármit...

Na meg ha nem vágyik rá, akkor kapcsolatban miért szexel a nő?

Azért mert muszáj? Ki kényszeríti?

Vagy azért, hogy megtartsa a párját? Ez elég gagyi taktika már bocsi...

2013. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Alexandra0908 ***** válasza:
44%

Ő azt kérdezte,Kedves Budai Norbert,hogy : Lányok! Első alkalommal felmennétek a pasi lakására? -válasz NEM!

pont az,hogy ő nem akar lefeküdni vele első randin,de a srác meg fűzte,hogy menjen fel hozzá...és gondolom nem azért,hogy beszélgessenek,mert azt bárhol tudnak.és az se gondolnám,hogy filmezni hívta vna,mert akkor elviszi moziba az ELSŐ randin.

kimondtad a választ a következő kérdésedre.KAPCSOLATBA szexelnek a nők és élvezetből teszik...(normális nőkről beszéltem)

2013. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!