Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szex, vagy lehet belőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szex, vagy lehet belőle kapcsolat is?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden megfogalmazni a lényeget:

Egy buliban megismerkedtem egy fiúval, táncolgattunk, beszélgetésre nem nagyon volt lehetőség, majd a buli végén engem és még 2 barátnőmet visszavitt kocsival az albérletünkhöz (nem volt csók, csak puszi-puszi).

Még másnap megkeresett fb-on, és sokat beszélgettünk, össze is hoztunk egy találkozót, ami majdnem szexszel végződött, én ezt nem akartam, így leállítottam (egyébként sem egy kocsiban tervezem elveszteni a szüzességemet).

Megbeszéltünk egy következő randit, de ezt le kellett mondanom, mert elég csúnyán beteg lettem.

Ezek után megszakadt a kapcsolat 2 hónapig.. egészen máig. Újra találkozni akar.

De mivel az 1. randink ilyen "hevesre" sikerült, nem tudom mire számítsak a 2.-on..


Lehet túl naiv vagyok, de lehetne ebből kapcsolat, vagy csak a szexre megy? Sajnos nem tudok férfiaggyal gondolkodni..


19/L, 22/F


2013. jan. 2. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak szex, mert épp nincs senkije, akit kúrogat.
2013. jan. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Tudja, hogy szűz vagy?
2013. jan. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem.
2013. jan. 2. 22:54
 4/11 anonim ***** válasza:

de dolgod mi lesz. Olyan lesz a férfi amilyenné teszik a nők.

Mi mindig szexelni akarunk, a nő meg vagy leállít vagy nem. Kicsit olyanok vagyunk mint az állatok :D

2013. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem akarlak megbántani, de ha ez nem csak a sexről szólna nem 2 hónap után keresett volna először! ne törődj vele, hogy mit mond vagy mivel magyarázza ez akkor sem lesz soha szerelem ! :s
2013. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is 22 éves (F) vagyok, nyilatkoznék a témában.


Ha komoly kapcsolatra vágysz, odaadó partnerre, megértő, őszinte társra, akkor sürgősen felejtsd el.

Lehet, hogy neked nem ilyen egyértelmű, de nekünk azért eléggé. Most egyszerűen hiánya van, eszébe jutottál aztán úgy gondolta, újra bepróbálkozik... szerintem undorító az ilyen. De te döntesz.

2013. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tehát ne számítsak semmi jóra..

Köszönöm a válaszokat, azt hiszem megmentettetek egy csalódástól.

:)

2013. jan. 2. 23:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem mentettünk meg, mert már csalódtál.
2013. jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De a külvilág ebből nem lát semmit.

Kicsit jobb érzés így..

2013. jan. 2. 23:31
 10/11 anonim ***** válasza:
még fiatal vagy, azt hiszed, hogy a külvilág az ami számít. Majd rájössz, hogy a legdurvább dolgok benned zajlódnak le úgyis.
2013. jan. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!