Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szex, vagy lehet belőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szex, vagy lehet belőle kapcsolat is?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden megfogalmazni a lényeget:

Egy buliban megismerkedtem egy fiúval, táncolgattunk, beszélgetésre nem nagyon volt lehetőség, majd a buli végén engem és még 2 barátnőmet visszavitt kocsival az albérletünkhöz (nem volt csók, csak puszi-puszi).

Még másnap megkeresett fb-on, és sokat beszélgettünk, össze is hoztunk egy találkozót, ami majdnem szexszel végződött, én ezt nem akartam, így leállítottam (egyébként sem egy kocsiban tervezem elveszteni a szüzességemet).

Megbeszéltünk egy következő randit, de ezt le kellett mondanom, mert elég csúnyán beteg lettem.

Ezek után megszakadt a kapcsolat 2 hónapig.. egészen máig. Újra találkozni akar.

De mivel az 1. randink ilyen "hevesre" sikerült, nem tudom mire számítsak a 2.-on..


Lehet túl naiv vagyok, de lehetne ebből kapcsolat, vagy csak a szexre megy? Sajnos nem tudok férfiaggyal gondolkodni..


19/L, 22/F


2013. jan. 2. 22:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van..

A csalódások korszaka még csak most kezdődik.. de hát a hibáiból tanul az ember!

Nem kérdezhetek meg mindent GYK-n. :)

2013. jan. 2. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!