Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkívántam egy pasit. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkívántam egy pasit. Hogyan szerezzem meg?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik,neki se lenne ellenére a dolog.A baj csak az,hogy barátnője van. Rányomuljak,lesz ami lesz alapon?
2008. máj. 30. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
semmikép ne ronts bele más kapcsolatába!abból csak ellenszenvezés lesz!a fiú is megutálhat!hagyd őt és keress mást vagy beszélgess vele de en nyomulj!
2008. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hagyd őt!te mit szólnál ha a bnője helyében lennél????

ne csináld ezt!

figy!ha jóban vannak és télleg szerelmesek a bnőjével egymásban akkor csak a cirkusz lesz hogy be akarsz kavarni nekik és nemhogy nem lesz tiéd a fiú ahnem még meg is utálhat!tartsd tiszteletben azt hogy kivel jár!ez oan mocsok dolog....

biztosan imádnád ha e lennél a bnője de igy akkor sem nyomulhacc rá ha van bnője!

majd ha nem lesz akkor odamehecc hozzá de igy csak rontasz a kapcsolatotokon!

estetleg annyit tehecc hogy megmondod neki h fontos számodra de semmiféleképp ne zavarj be nekik!azzal csak ronthacc!és ha beszéltek erről a dologról akkor is mond meg hogy nem akarod hogy szakítsanak csakhogy tudjas hogy bejön neked!de sztem akkor is csak lekoptatna...:/

2008. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg tönkretennél egy kapcsolatot csak azért, hogy lefeküdj egy sráccal? Képzeld magad a barátnője helyébe! Te mit tennél, ha a te fiúdra nyomulna rá valaki?
2008. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
2 cm-es miniszoknya, nagy dekoltazs
2008. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Add önmagad, ha kellesz neki, akkor úgyis kellesz, ha nem, akkor nem. Csípd ki magad, de nem szabad,hogy rögtön levágja,hogy neki öltöztél így fel. Az csak egy dolog, ha úgy tűnik,hogy nincs ellenére a dolog. Az is lehet,hogy csak játszik...találkoztam már ilyennel. Légy körültekintő, és nem lesz gond, viszont nem mindegy, hogy milyen hosszu időre tervezel a pasival. Ha csak sex, akkor az az ő meglévő kapcsolatát akár fel is frissítheti, azonban ha hosszútávra tervezel, akkor ezt jobb, ha megmondod neki, különben félreértések keletkezhetnek, és többet fogsz szenvedni,mint képzelnéd... remélem segítettem...
2008. máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
a barátnőjével ne foglalkozz. tetszik a gyerek? neki is tetszel?? ha nagyon vadító vagy nem fog tudni ellenállni!!!!! hajráá.
2008. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!