Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan reagálna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan reagálna? (lent)

Figyelt kérdés

Van 1 lány akivel fél éve bele vagyok zúgva (1 éve ismerem)

Most nagyon rosszul érzi magát mert aki tetszett neki összejött az exével és azt mondja úgy érzi mindenki cserben hagyta jövő héten találkozok vele és szerintetek könnyebbel össze tudnék jönni vele? ő 16 lány én 15 fiu



2013. jan. 3. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Az esélyeid talán nőttek Nála,de ez nem garantál semmit.Ha észrevettél bármilyen arra utaló jelet,hogy Te is bejössz a csajnak,akkor most kihasználhatod a lehetőséget,próbálj közel kerülni hozzá,elvégre most lelki vigaszra vágyik.Te meg éppen kéznél vagy.
2013. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem.


Megmondom, hogy megy ez:

A csaj totál maga alatt van, mert a kiszemelt pasija elérhetetlenné vált. Te, a jó srác, odamégy, megvigasztalod, beszélgetsz vele, azt hiszed van esélyed. Aztán majd kibök a csaj egy olyat, hogy "miért is nem találok én is egy olyan rendes srácot, mint te?!", aztán összejön valami tuskóval és a kör bezárul.


Ha jót akarsz magadnak, legyél kissé kevésbé "jó srác". Ha egy lánynak lelki szemetesládát játszol, akkor soha többé nem fog potenciális társnak tekinteni. Legyél ott, de ne akard mindenáron megvigasztalni. Ez nehéz, tudom, de MUSZÁJ. Én is jó srác vagyok, de már csak annak, aki érdemes rá, mert megtanultam, hogy a nőknek olyan férfi kell, aki kemény és határozott. A "jó srácokat" tudat alatt gyengének tartják. Ha már a barátnőd, akkor viszont nyugodtan megengedheted, hogy a válladon sírja ki magát, mert akkor már te leszel a "védelmező". Taktikás dolog ez, de meg kell tanulni.

2013. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Végletekig egyetértek az utolsóval, és lány vagyok.
2013. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!