Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ez elrettentene a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez elrettentene a kiszemelt lánytól?

Figyelt kérdés

Adott egy szép, kedves lány aki amúgy bejön nektek, amikor felfedezitek az úgymond "szépséghibáját".

A lány egyik keze születésekor teljesen lebénult egy orvosi műhiba miatt. Azóta sokat javult a keze, tudja mozgatni, érez vele meg minden és hosszú ujjúban észrevehetetlen a dolog, az egész annyi, hogy a karja vékonyabb de ez semmiben sem gátolja meg (tornázik, úszik, stb).

A lényeg az, hogy igy is tetszene a lány?

Kérlek csak értelmes válaszokat adjatok!



2013. jan. 3. 22:03
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
nem zavaró :D
2013. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
ne butáskodj, ilyet kérdezni:) hogy lenne már zavaró, segíteném amiben lehet, ahol szükség van rá. De akit ilyen eltántorít, ott valami baj van agyilag:) szóval egyáltalán ne aggódj ilyesmi miatt.:)
2013. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Valaki irta hog a nők kritikusabbak egymással ami igaz én is elég kritikus tudok lenni de szerintem azzal amit leirtál nincs semmi gond ha ebbe valaki beleköt küld el nyugodtan melegebb éghajlatra
2013. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Figyelj tök őszintén: Nem. Na de bővebben.

Ha csak tetszene egy ilyen lány (nem szerelem) akkor is ugyanúgy bánnék vele, közelednék felé, elhívnám randizni mintha mindkét keze ép lenne. Ez a szépséget egyáltalán nem befolyásolja (főleg hogy nem hiányzik a kezed, bár az sem lenne taszító vagy ilyesmi). Gondolom feltűnne, megkérdezném, aztán annyi. Hidd el, el is felejteném, mert jobban érdekel egy lány arca, alakja és persze a személyisége.

Diszkóban, egyéjszakás kalandoknál lehet más a helyzet (bár szerintem veled még nem). Mert nem egyedi hogy alig mozgatod a kezed. Tánc közben persze azonnal feltűnik, de ismétlem, ez lenne az utolsó dolog, ami miatt nem vállalnék be valakit!

Persze az én véleményem, és a tajparasztokat azért hanyagold. 18 éves jóvágású srác vagyok :DD

2013. jan. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ennek meg is van szerintem a maga "előnye" legalább annál inkább tudni fogod, hogy mennyire tettszesz valakinek, másfelől ez amúgy sem annyira súlyos dolog közel sem, mint a tolószékhez kötés, vakság, meg ilyenek, már arra is volt példa amikor egy egészséges ember egy tolószékest vett el, és ha az igazi vonzalom/szerelem ilyen dolgokra képes, akkor most egy kéz bénaság..... érted, akik nem is halálosan lennének oda érted, szerintem azokat sem érdekelné, fel a fejjel te angyal! :-)
2013. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nem zavarna egyáltalán
2013. márc. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
azért az egyeltalán nem zavarna kicsit túlzás, de el tudnám fogadni. mindenkinek van valami "hibája". legyen az belső, vagy külső tulajdonság
2013. márc. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Nekem sem lenne zavaró egyáltalán :) Első a belső ;)


23/F

2013. márc. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem,sôt :)
2013. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Köszönőm a válaszokat! :)
2013. márc. 29. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!