Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ha egy lány odamegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány odamegy hozzátok valahol (pl. mozi, színház, strand, házibuli) akkor miről beszéltek, hogy kezditek a beszélgetést, hogy a végén megkérdezzétek (ti, férfiak) hogy van e kedve találkozni / elkéritek a számát?

Figyelt kérdés
Úgy hogy nem ismeritek. hogy a legszimpatikusabb egy szép lány hogyha hogy megy oda hozzátok beszélni? (félnek odajönni hozzám a pasik mindenhol, és úgy döntöttem hogy én megyek oda. de nem tudom hogy hogy kezdjek el egy beszélgetést) esetleg lányok ti hogy csináljátok?

2013. jan. 4. 19:13
 1/7 Én nem? ***** válasza:
32%
Szia,szeretlek nem jösz moziba?
2013. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ő jön oda hozzám, miért én kezdeném a beszélgetést?
2013. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem lenne kedvem talizni veled:P:D
2013. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha jó csaj igen, ha randa akkor nem
2013. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2. ha fiú vagy ő megy oda hozzád és hogy lesz szimpatikus a beszédje alapján. ha lány vagy te mész oda hozzá és te kezdesz beszélni
2013. jan. 4. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:

"Szia, eszembe juttattál valakit, először azt hittem "ő" vagy."

Ha nem túl beszari akkor olyan reakciót kapsz amiből egy beszélgetés elindulhat. A beszélgetést meg vagy te irányítod vagy ő. A vége újabb találkozás lesz.

2013. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm minden eddigi válaszolónak. Esetleg ha valaki lány olvassa ezt, az írjon privit! fiúk is írhattok példát írni, az sokat segít :)
2013. jan. 4. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!