Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a baj velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Nagyon senki nem érdeklődik irántam, pedig mások szerint, nincs velem semmi baj. 173 cm magas, vékony, mosolygósabb fajta lány vagyok. Sok barátom van, és az arcommal sincs semmi baj. Többen megdicsértek is, hogy "milyen szép vagyok" meg ilyenek, meg szerintem is elég normális/szép arcom van, de akkor miért nincs udvarlóm?

15/L



2013. jan. 4. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

hát ez egy nagyon jó kérdés.

Baráti körben nincsenek pasik?

Ami lehetséges hogy nagyon szép vagy és félnek tőled a pasik. De legegyszerűbb úgy lenne ha küldenél egy képet és elmondom kívülállóként, hogy igaz van-e barátaidnak.

2013. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert még fiatal vagy ehhez?
2013. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert nem csak a külsőn múlik minden. Egyébként elég magas vagy/leszel, ha még nősz, szóval lehet, hogy az is hátrány.
2013. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne siettesd a dolgokat. :) 15/f
2013. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja a kép mindenkép jo volna ilyen kérdések mellé(küldhetsz ha van rá ambiciod:) am csak járj nyitott szemmel és aki tetszik annak nézz a szemébe hogy tudasd vele..aztán ha elég tökös akk majd kezdeményez:) sok sikert
2013. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :))) Aranyosak vagytok!

Öm hát képet nem tudok küldeni, mert nincs olyan képfeltöltéses 'dolgom'úgyhogy bocsi.:|

2013. jan. 4. 20:34
 7/10 anonim ***** válasza:

hogyérted? csak smink nélküli képet van? :) nem baj az!

akkor is meg tudom mondani milyen vagy/lehtsz.

2013. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha jó fej vagy és szép is akkor sok esélyed lehet bárkinél.

Válogathatsz, hajts rá te valakire aki tetszik. Ha nem megy jöhet a következő :)

2013. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy lány nagyon tetszik de semmi féle képpen nem mondanám meg neki
2013. jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

utolsónak meg azt üzenem hogy írj neki mert egyszer élsz(: nyugi max elutasít:)

2013. jan. 5. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!