Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a baj velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, nem vagyok sem ronda sem kövér, némileg még izmos is vagyok, nem azt mondom, hogy tele vagyok pénzzel, de általában mindenre telik, + most vettem egy kocsit is, amire már régóta vágytan, igényesen is öltözködök, de egyszerűen valami érhetetlen okból kifolyólag a csajok mind elküldenek. Nem tudom mit kéne csinálnom, már sok csajozós szöveget is kipróbáltam, de 1-1 kivételtől eltekintve szinte semmi. Igazából mindenem megvan amire jelenleg szükségem van, kivéve egy barátnőt, és nem tudom mi a gond.

2013. jan. 1. 22:09
1 2 3 4
 1/39 fospuska ***** válasza:
hát, a külsőségek rendben lennének ezek szerint. de szerinted ennyinek elégnek kellene lennie ahhoz,hogy legyen csajod? akkor belül van a baj.
2013. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:

Nem értem.. Pedig amiket leírtál azokból nézve semmi baj veled:)

Lehet hogy a személyiségeddel van valami:)

2013. jan. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Mivel a személyiségemen nem nagyon tudok változtatni, így a külsőségekre koncentráltam, Abból pedig legalább kihoztam amit lehetett. Tehát végülis ezen a téren elégedett vagyok magammal. De az a baj hogy már nem tudom mi na fenét csináljak. Ne értsetek félre volt már néhány barátnőm, a legutóbbi 3 évig tartott, nyáron ért véget, de azóta szinte semmi, pedig szinte vért izzadok már, hogy legyen barátnőm, mert az az érzés viszont nagyon hiányzik.
2013. jan. 1. 22:26
 4/39 anonim ***** válasza:
Azért a belsővel ia foglalkozz.:)
2013. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Azért a belsővel is foglalkozz.:)
2013. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Egyébként most a következő lépésben tudnék venni egy lakást, de az sem biztos hogy megoldaná a problémámat. Viszont ha azt mondjátok, hogy a belsővel van a gond, azon meg nem nagyon tudok változtatni, max eljátszhatok egy szerepet ideig-óráig, de úgyis lebukom, mivel nem hiszem hogy évekig tudnék játszani valaki mást aki nem én vagyok.
2013. jan. 1. 22:29
 7/39 anonim ***** válasza:

Megjátszani magad viszont nem kell! :D

Szerintem semmi baj nincs veled.

2013. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
De valamiért mégis csak nem jön össze. Alapból nem vagyok az a nagyon szórakoztató típus, akiből folyamatosan dől a szó, de azért az a kuka típus sem vagyok aki nem mer megszólalni, nő előtt. Már olyannal is próbálkoztam, hogy beszívtam a randi előtt, hogy nehogy kifogyjak a témából. :)
2013. jan. 1. 22:41
 9/39 anonim ***** válasza:

túl sokat beszélsz a pénzről...

legalábbis az amit itt leírtál szinte csak az...

2013. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
De sajna abból is csak egyéjszakás dolog lett, másnap már le voltam sza*va.
2013. jan. 1. 22:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!