Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnyának tartott lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyának tartott lányok, akiket nem rajonganak körbe a fiúk, őszintén, ti tapadnátok egy olyan fiúra, aki nem az esetetek csak, mert más fiúknál nincs esélyetek vagy csak akkor, ha tetszik nektek a srác külsőre?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel már két hónapja kezdtem el ismerkedni facebook-on és azóta 3-szor találkoztunk is, de valamiért folyton keres és szeretne újra talizni, pedig én nem vagyok szerintem helyes srác és szeretném tudni, hogy csak azért akar velem újra találkozni, mert nem rajongják körbe a fiúk, más esélyt sem ad neki, rajtam kívül vagy azérte, mert tényleg vonzónak, helyesnek tart engem ez a lány külsőre?

Én kezdeményeztem egyébként, mert minden lány megérdemli az esélyt szerintem a külsejétől függetlenül meg már sokat csalódtam a szép lányokban, így gondoltam most már mindenféle külsejű lánynál bepróbálkozom.


2013. jan. 4. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Én igen, de nem azért mert jobb mint egyedül vagy nincs más hanem mert úgy tapasztaltam idővel bárkit képes vagyok megszeretni( nem ragaszkodom a mindent elsöprő szerelemhez az elején sem) és nem a külső a lényeg.
2013. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy tetszel a lánynak, mert egy lány, ha nem jön be neki a pasi, nem fog kelleni neki.

Viszont ha neked nem jön be a lány, csak "nincs ló jó a szamár is" alapon akarsz vele szórakozni, akkor inkább hagyd szegényt.

2013. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha Te így gondolkodsz lehet, hogy a barátnőd is ugyanígy gondolja. Ne legyetek ennyire önbizalomhiányosak attól hogy egyesek lepattintottak másnak még lehettek tökéletesek. Biztosan lesz akinek pont Te jössz be úgy ahogy vagy.

Én is adtam egy esélyt annak a srácnak aki elsőre egyáltalán nem jött be. Azóta már a férjem:)

2013. jan. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy olyantól akarjak bármit is, aki nem szimpatikus, inkább szűzen halok meg. Mellesleg valószínű, hogy nem a külső a fontos neki, hanem a belső, ezért akar minél több időt veled tölteni. Ha a szimpátia kölcsönös, adj esélyt neki, találkozzatok gyakrabban.
2013. jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól hogy külsőre nem vagy egy Adonisz, még kellhetsz a lányoknak nem mindenki olyan felszínes, hogy csak a külsőt nézze. Nekem speciel sokkal többet jelentenek a belső tulajdonságok az őszinteség a hűség és a kedvesség mint a Nike cipő a bőrkabát és a kigyúrt felsőtest. Mindenkinek jár egy esély, aki nem jön be azt meg se próbáljuk más meglátja benne amit mi nem aztán később keserüen látjuk miből lesz a cserebogár...
2013. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jaj és az első mondatomat nem a külsőn alapuló szimpátiára értettem, hanem a belsőre.


Utolsó voltam.

2013. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti voltál bocsesz kicsit gyorsabb voltam :)
2013. jan. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én igen, mert ha bírom emberileg a pasit és azért a külsejétől sem undorodok, egy idő után bele tudok szeretni.
2013. jan. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Személy szerint nekem sokszor egy elálló fül, vagy egy nagy orr, vagy túl szeplős arc vonzó. Mármint alapvetően ha külső szemmel megnézem a srácot, akkor nem mondanám egyáltalán helyesnek. De ha megismerem a személyiségét, és nincs két orra, meg nyolc füle, akkor számomra egy idő után vonzó lesz a fiú.

Nem szoktam leállni kevésbé helyes srácokkal, "mert nem jut jobb", mert egy kapcsolatban a felszínesség sehová sem vezet. Ha teszemazt Brad Pitt kaliberű pasassal járok, de ha hazaértem a munkából, annyit sem kérdez, hogy milyen napom volt, az kiábrándító. De ha egy átlagos, vagy kicsit csúnyácska srác vár otthon, megmaszíroz, érdeklődik a napomról, együtt vacsizunk, beszélgetünk...

Szóval érted, szerintem nem olyan fontos a külső. Persze, ici-picit számít, de a belső hosszú távon fontosabb.

2013. jan. 5. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok

*Nem azért szoktam leállni...

2013. jan. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!