Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam azt a csajt randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam azt a csajt randira aki tetszik de jön a barátnője is, hogy oldjam meg, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Meghívtam a csajt aki tetszik olyan randi féleségre holnap délután megyek fel hozzájuk lehet a barátnője ki hozza a kutyáját ,hogy kössem le öttis meg magát a csajt is?

Meg elakarom neki mondani ,hogy tetszik stb... azt ,hogy oldjam meg ,hogy csak ö halja meg ilyenek?:D



2013. jan. 5. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Akkor ez nem is randi, ha a barátnője is jön...


Kivéve ha sziámi ikrek.

2013. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Én nem? ***** válasza:
Súgd a fülébe :))
2013. jan. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De az még azt is mondta tetszem neki meg stb.stb.segitsééég :D
2013. jan. 5. 14:57
 4/9 anonim ***** válasza:

A kutyát úgy kéne, hogy érezze, hogy te vagy a "falkavezér", a többi felsorolt lényhez nem értek.


Amúgy ez nem randi, már boccs. Ha visz valakit az nem az. Szar érzés, de te nem randizni fogsz.

2013. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
ez csak egy pici baj!A barátnője lehet h csak azért jönn mert fél egyedül menni és a barátnőjét lefogja kötni a kutya és te tudsz vele beszélni meg az miért baj ha halja a barátnője is egyszer ugyis minden ki derül
2013. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt nem arról van szó, de most beszélgess már nyitottan egy lánnyal úgy, hogy ott a barátnője... A csaj részéről bunkóság, te meg hülye vagy, ha így elmész. Megmondod, hogy így nem pálya. Vagy elnapolod, addig, amíg nem mondja, hogy most kettesben lesztek.
2013. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Őőő kösz de én akkor is elmegyek és a barátnője tud mindenről xd
2013. jan. 5. 21:20
 8/9 A kérdező kommentje:
És igazad van nem baj kiderül és lefoglalja kutya szóval semmi probléma !^^
2013. jan. 5. 21:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is így lehetett volna egy, de hagytam a francba. Érted elhívom és bejelenti, hogy hozza a barátnőjét, nem szeretem ha madárnak néznek, úgyhogy azóta már más srácot boldogít szerencsére.
2013. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!