Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valami jó társkereső oldal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jó társkereső oldal, esetleg szórakozóhely, ahol a "más" szexuális orientáltságúak (melegek, leszbikusok, transzvesztiták) tudnak ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz erről a dologról beszélni,de az igazság, nem a hagyományos szexuális beállítottsággal áldott meg a sors, egy nő testében élő férfi vagyok! Külsőre a manökenek vékony és magas alakjával bírok, lesnek a pasik utánam, de már nagyon utálom ezt! Soha sem élveztem a szexet egy "férfias férfival" sem, rettenetes volt, mélyen kiábrándító. Az utóbbi időben kezdtem férfi ruhákat venni és a szabadidőmben már úgy is öltözködöm.

Csak nővel tudnám elképzelni vagy egy nagyon lányos travival,(egy nő-lelkű férfival), egyre többet fantáziálok erről! Egy éve vége a legutóbbi kapcsolatomnak,ennyi kellett, hogy átgondoljam és rájöjjek, hogy velem van a baj!


Ez a dolog "tabunak" számít, nem mondhatom se a munkahelyemen, se a családom előtt! Teljesen egyedül vagyok a környezetemben ezzel a dologgal! Szórakozóhelyekre sem járok már, pont emiatt, mert csak idegesítenek a hozzám tapadó "férfias férfiak".


Nagyon nehéz így ismerkedni, szinte csak az internet marad...olyan weboldalt keresek, ahol a hozzám hasonlók ismerkedhetnek, transzvesztiták, homoszexuálisok, leszbikusok!



2013. jan. 5. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
google a bartod
2013. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én szívessen ismerkednék/barátkoznék Veled...Ha érdekel, írj privit.

21L

2013. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%

neten sok a kamu.. ezért jobb élőben ismerkedni sztem..

(am bocsi ez csak az én véleményem, de szerintem, nincs olyan, hogy nő testében férfi, vagy fordítva, egyszerűen fiús lány vagy, és leszbikus)

2013. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyet tudok ajánlani még pedig a 7.kerületben lévő club underground.Meleg barát hely,mindenki nagyon kedves.
2013. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
oldalnak tudom ajanlani az angyalkak.hu-t vagy a pinkvanillat
2013. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A 3. Válaszolónak üzenem hogy sajnos előfordul. Én is pont így érzem. De ezt te ugyse fogod megérteni mert nem tudod mit érzünk.
2013. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3. vagyok :D

megértem, azt hiszem, hogy mit éreztek.

mert én is fiús lány vagyok. középsulis koromig nem is volt lány barátom. most meg csak az van.. apám pedig mindig mondta, hogy jobb lett volna ha fiú leszek. lehet emiatt. fociztam, verekedtem, fiúsan öltözködtem, de akkor meg azért volt a veszekedés, hogy nem vagyok én fiú és vegyek fel normális ruhákat. szóval, ha ilyen, akkor megértem, bár szerintem én inkább semleges lélek vagyok xD olyan van? xD ja és simán lecserélném a testem egy fiúéra, bár lehet nem.. szal nem tudom, ezt már megszoktam. szeretnék fiú lenni, mégsem mondom azt, hogy lánytestbe született fiú vagyok. xD egyszerűen, jobb a másik nem szerintem. de továbbra is úgy gondolom, szerintem nincs olyan, hogy fiú testben lány vagy fordítva.

ja és ez 6. válaszolónak szól :D

2013. jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Underground. Pont megfelelő szórakozóhely a célra ;)
2013. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Alterego club
2013. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

EROPOLIS


Ne kérdezd honnan tudom:D

2013. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!