Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sohasem látom azt, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sohasem látom azt, hogy egy lány megbámulna engem pl. az utcán. Ezt azt jelenti, hogy senkinek sem tetszem? 22/F

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én személy szerint nem bámulom azt a fiút, aki tetszik nekem. tudod... a lányok nagyrészének elég széles látóköre van. pl én ha 2 méterrel egy fiú mellé nézek, eléh jól látom, hogy mit csinál, és látom, mikor nem figyel oda. na én akkor szoktam felmérni, hogy mennyire néz ki jól. semmiképpen sem akkor, amikor látja.


nem tudom, a többi lány hogy van ezzel. de egyébként attól, hogy nem rohannak le az utcán, még lehetsz helyes, mert aranyos. csak ismerkedned kell.

2009. aug. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelenti azt, de tény h nagyon ritkán fog 1 csaj megnézni 1 srácot ha csak nem olyan érdekesség.

Én 1 nap eltöltése után megtudom számolni a kezemen h hányszor néztek meg az utcán "szép" csajok ugyanis nekem számít h mien csaj néz meg, te is sasold őket és majd felkapják a fejüket :D

17/F

2009. aug. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Magamból kiindulva én soha nem bámulom kihívóan azt a srácot, aki tetszik, pl metrón vagy utcán vagy akárhol, csak úgy lopva rá-ránézek. Szerintem biztos sasolnak téged is, csak te nem veszed észre.

23 l

2009. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

hm.. Te pesszimista vagy.. nagyon.. (nem vagyok pszichológus, de hülye sem..) szal.. nem így kell hozzáállni..

ha viszont csak arra vágysz, hogy meg bámuljanak, akkor mindig hordd azt a szép zöld kukásmellényt..! (:

2009. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Van láthatósági mellényem.:)

De ha észrevenném, hogy néha megnéznek, akkor optimistább lénnék és más lenne a hozzáállosom is.

2009. aug. 27. 15:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy hol néznek meg? pl: Én faluban élek,kisvárosba szoktam járogatni. Mikor Nyíregyházára megyek teljesen más a helyzet nyilván. Ott van 1-2csaj aki megnéz szerencsére.


Attól, hogy te nem veszed észre hogy bámulnak,nem azt jelenti,hogy nem bámulnak!

(Te azt hiszed,hogy nem bámulnak,mert nem látod,de valójában meg megnéznek,csak te akkor nem veszed észre)


Bár elég bonyolultan fogalmaztam,de ez így van szerintem!

2010. jan. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!