Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha bejelölök facebookon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bejelölök facebookon egy ismeretlen fiút, és rá kérdez ki vagyok mit írjak?

Figyelt kérdés
Valami frappáns válasz kellene, amivel felkelthetem az érdeklődését, de nem is tolakodó :D
2013. jan. 5. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:

ha nemismered minek jelölöd be?am nálam is eztcsinálják

mindig,kivagy ismerlek?

2013. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csak hogy tudd, utáljuk, ha ismeretlen 14 évesek bejelölnek...
2013. jan. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"Én vagyok az anyád!"
2013. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
luke, zsüszí don pápá
2013. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Írd azt, hogy ismerősnek tűnt valahonnan.
2013. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hm.. Nos valami olyat, hogy minta láttalak volna régebben, de nem voltam benne biztos, így gondoltam bejelöllek és rákérdezek. Innen meg tudsz egy beszélgetést kezdeményezni. Pld. nem bánja-e? Ha iskolába jár, akkor hogy megy neki a suli? Miért pont oda jár?

Én is ebben a helyzetben vagyok egyébként. :D Megnéztem a fiú képeit és kosaras ő is. Szerintem lenne közös hullámhosszunk.:D Neked van valami tanácsod?

2013. jan. 8. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
tolem megkerdezte hogy ismerjuk e egymast. En meg mondtam hogy mar igen. Aztan elinditottam a beszelgetest es sokat beszekltunk a vegen pedig azt mondta remeli hogy meg beszelunk. szval ez is megoldhato xd
2013. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akiről ÉN nem tudom, hogy kicsoda, azzal nem foglalkozom. Csak szólok, hogy utáljuk az ilyesmit.
2013. jan. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!