Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogy rá se tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy rá se tudok nézni más pasira?

Figyelt kérdés
Társkeresőn egyszerre csak egy pasival tudok ismerkedni. Ez jó dolog vagy túlságosan beleélem magam és ismerkedjek több emberrel?
2013. jan. 5. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
egyszerre mehet többel is nyugodtan :)
2013. jan. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de akkor is ha az illető nagyon bejön?
2013. jan. 5. 22:54
 3/6 Patrik24 ***** válasza:
ha az illető nagyon bejön, akkor nem korrekt szerintem többel egyszerre, bár nem tudom hogy megy ez társkeresőkön, nekem az egész nem korrekt:DDD
2013. jan. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

te ilyen típus vagy,és kész.

nem kell ezen rágódni,még mindig jobb mintha fűvel fával.


az h beleéled magad nem az igazi, azért fékezd a lelkesedésed.

2013. jan. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

oké, köszi a válaszokat!

próbálom visszafogni magam :)

2013. jan. 5. 23:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy ideig én is csak egy lánynak írtam, de felismertem, hogy ez nagyon nem hatékony. A mások módszer meg nem korrekt, de mivel mindenki így csinálja és legkorábban 2-3 randi után kezdődik a kapcsolat, ezért úgy döntöttem, hogy ismerkedni végtelen számúval lehet.
2013. jan. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!