Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hol, és milyen formába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hol, és milyen formában veszitek szívesen az ismerkedési kezdeményezéseket?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Bárhol, csak ne egy "Szia cica. Van gazdád?" dologgal nyisson.
2013. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahol sikeres lehetsz dezsvírem!


Lexus, Volvo, Beantley autókereskedés ahol éppen most viszed el a legújabb 50 millás kocsidat. Akkor hirtelen tetszeni fogsz nekik...

Aranykereskedés ahonnan a kilós aranytömböt veszed

A JACHT-OD fedélzete.

2013. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az utcán nem. Az ijesztő, ha az utcán leszólít valaki. Egy buliban lehet ismerkedni, ha nem nyomulsz nagyon. Úgy értem, ha nem fogdosod tánc közben, nem próbálod lesmárolni. Nem tudom hány éves vagy, de az egyetemen is kitűnően lehet ismerkedni. Nekem eddig azok tűnnek a legsikeresebbnek, amikor egy barátom bemutat egy barátjának... Mert ott már eleve van valami bizalom. Meg közös téma. 21/L
2013. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
AZ elsővel és a 3.-al értek egyet, akar utcán is leszólíthatsz egy lányt ha nem vagy túl rámenős.
2013. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De jó lenne, ha a barátaimnak lennének lányismerősei. :D
2013. jan. 6. 14:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kellemesen meglepődnék, ha vásárlás közben egy srác megszólítana :D Volt már, hogy egy bevásárlóközpontban megtetszett egy srác... Egyébként bárhol, csak ne legyen tolakodó vagy idétlen a szövege, egy kedves szia bőven megteszi. Legideálisabb az lenne, ha előtte szemeznénk egy ideig, hogy tudjak jeleket adni a srácnak, hogy tetszik-e.
2013. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ha a mai világot nézzük közösségi oldalak terén, ha nem ismered és bejelölöd akkor írj neki üzenetet is pl. szívesen megismernéd, szimpatikus neked stb. de nem kell nagyon nyomulni csak finoman. Ha ismered és nem nagyon beszéltek akkor is mehet az hogy szimpatikusnak találod + kérdezgesd 1-2 dologról pl. érdeklődési köre, kedvenc zenei stílusa/zenéje. A lényeg az hogy finoman és ne tolakodóan, mert rossz néven veheti és nem lesz az egészből semmi. Ha ezekre pozitívan reagál akkor szépen lassan lehet mélyíteni a kapcsolatot egy idő után pedig el is hívhatod valahova pl. mozi,színház, koncert, buli stb. De először ne azt várd hogy a barátnőd lesz azonnal az is meglehet, hogy igen, de először inkább barátságot alakíts ki vele és legyél neki olyan ember akire mindig számíthat. Ha szórakozóhelyen, buliban találkozol vele, akkor nekem pl. jól esik az hogyha egy fiú kicsit csábosan rám néz és mosolyog vagy elhív csocsózni, táncolni stb.

Most kb. ennyi minden jutott eszembe. Amúgy hány éves vagy?

16/L

2013. jan. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!