Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit ajánlotok, lehet ő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlotok, lehet ő az igazi? MI a véleményetek? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Egy ideje már egyedül vagyok és voltak kisebb nagyobb próbálkozásaim. Azaz aki nekem tetszett annak próbáltam imponálni, kevés sikerrel. Olvastam elég sokan vannak így, hogy ,,aki nekem tetszik annak én nem, akinek meg én az meg nekem nem". Most egy kicsit más a helyzet tetszett régen egy srác, aki bevallotta, hogy én is tetszem neki elég régóta, de elteltek nem kevés évek ( laza 6 év) és most itt lenne ő is egyedül én is. Valamiért nem tudom miért, de nem tudok felé úgy nyitni ahogy anno tudtam volna. Most ez a sok csalódottságtól van, vagy megszoktam, a magányt ami teljesen igaz! Nem fogtok ebből megismerni, hisz aki több éve barátaim sem tudnak mit mondani erre. Arra lennék kíváncsi, hogy aki már volt ilyen helyzetben az mit tett vagy mire gondolt akkor. Hasonló helyzetekre lennék kíváncsi, mert lehet csak önbizalom hiányom van! 26/N

2013. jan. 6. 17:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

nem lehet,hogy túl válogatós vagy? azt irtad,akinek tetszel,az neked nem....lehet,jobban meg kellene ismerned az ilyen fiukat!

biztos van most is olyan fiú aki akarna téged,udvarol,csak te nem nyitsz felé,talán túl magasak az elvárásaid

2013. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

igen, így van, de erről nem tehetek :S

volt már olyan helyzetem mikor egy olyan fiúval voltam, hogy semmi gond nem lett volna vele, de valamiért nem...:S nem fogott meg benne semmi....

lehetséges, hogy válogatós vagyok ...

tényleg rengetegen lennének, de nem fognak meg semmivel, egyszerűen nem jönnek be :/

2013. jan. 6. 17:27
 3/17 anonim ***** válasza:

és te milyen vagy? külsöre?

illetve téged mi fogna meg egy fiuban?

akiben megfogott valami az mi volt?

2013. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Irreális igényeid vannak,magadhoz képest.
2013. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ebből most az nem derül ki, hogy most így 6 év elteltével most akkor megint beszélgettek, találkozgattok is?


Vagy csak most akarod majd őt felkeresni újra??

2013. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

2. Nagyon sokan dicsérnek. Most ezt nem beképzeltségből mondom meg elvagyok szállva magamtól, mert egyáltalán nincs így. Nem panaszkodom tényleg szólítottak már le, hogy közöljék velem, hogy csinos vagyok. Szépnem tartanak mások, persze én magammal szemben kritikus vagyok! Hogy mi is fogna meg egy fiúban, tudod erre nagyon nehéz választ adni, de általában a tekintet és ha megismerem és külsőleg is vonzó és a személyisége is tetszik akkor úgy az egész. Külsőleg meg fog valami látok benne valamit akkor az. A nagyon vonzó tekintet azzal letudnak venni a lábamról :)


3. Irreális igényeim: nézd ez sem kizárt, de arról nem tehetek ha valaki nem tetszik :S


4.Találkozgatunk igen, rendszeresen beszélgetünk is:)

Régebben is beszélgettünk, de csak interneten tartottuk a kapcsolatot.

2013. jan. 6. 20:54
 7/17 A kérdező kommentje:

nah jó most látom, hogy elírtam a számokat :D

bocsánat, egy kicsit már fáradt vagyok :)

2013. jan. 6. 20:56
 8/17 anonim ***** válasza:
hát nagyon sok múlik azon, h milyen a csávó, mennyire bátor v kezdeményző típus. Ha már rég ismeritek egymást, akkor én feltenném a kérdést, h miből gondolhatná most ő, h lenne nálad esélye? Lehet h te is tetszel neki, de nem mer lépni, mert azt gondolja h te csak barátként tekintessz rá. Mindezek mellett nem egyszerű helyzet, mert nekem általában az ilyen szituk nem jöttek be vmi miatt. Én annak a híve vagyok, h kezdettől fogva már tetszik valaki és nem csak mint barát. A skatulyából nehezebb mindíg kikerülni, de nem lehetetlen. A leírtak alapján viszont az is lehet, hogy egszerűen hiányzik kettőtök közül az a plusz, ami egyébként kéne. Felnézel rá, tiszteled? Ő is? Érdekel egymás véleménye? Vonzónak találod, szexuálisan is, férfias? Ha ezeken a területeken vmelyitek esetében pl probléma van, akkor automatikusan probléma a közeledés. Lehet, hogy ésszel, racionálisan eldöntötted, hogy nyitnál, meg megpróbálnád, de van valami, ami miatt a szíved, a belsőd, v a tudatalattid mást mond. Ha viszont vágyódsz utána, akkor csinálj valami olyasmit, ami nem megszokott, jelzésértékű. Pl. elköszönéskor öleld át rövid időre. Ha zavarban is lesz, ne aggódj. Ezen kívül az sem gáz, ha felvetsz vmi közös programot. Ezek mind olyanok, hogy ha ő is közeledni akar, akkor meg fogja ragadni az alkalmat, és a részedről még nem ciki bepróbálkozás. Aztán neki is kell majd lépnie. Lehet h udvariasan vissza fogja a programjavaslatod utasítani, akkor nem jössz be neki. Sok sikert!:) 30f
2013. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 canadafan ***** válasza:
Az mondjuk teljesen természetes, hogy nem ugyanaz a hozzáállásod mint 6 évvel ezelőtt, mivel mindketten változtatok ennyi idő alatt. Az is benne lehet, hogy történt veled egysmás és nem vagy már olyan nyitott vagy befogadó. De kérdés: tetszik neked ez a srác, jól érzed magad vele? 32N
2013. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

8. Azért gondolná, hogy lenne esélye, mert anno én egy buliban eléggé úgy viselkedtem vele ami neki tetszett, csak akkor még barátnője volt. Az alkohol nekem is meghozta a bátorságot, persze nem történt az ég világon semmi. ÉS nagyon sokat beszéltünk. Tudod ezek a szituk nekem se jöttek be, mert én első látásra döntök. HOgyne persze ezzel mindig be is buktam :) mint írtam akit én kinéztem az engem nagy ívben le*art.

Felnézek rá és tisztelem is, mert nagyon rendes. Keresni sem lehetne jobbat főleg így manapság. Lehet rossz általánosítás elnézést, de tényleg . Tisztelet tudó dinamikus, akivel eddig még beszéltem az mindenki azt mondta, hogy fuu ő nagyon rendes. Valamit megmozgatott bennem, mert megmondom őszintén most is szívesen lennék vele. Kicsit zavarban is vagyok mellette. Találkozgatunk rendszeresen. És én is tetszem neki, igazság szerint ő várná a tovább lépést csak itt velem van a probléma. Csak nem tudom mi. MInt írtam régóta magányos vagyok megszoktam a szingli életet. Ide-oda mentünk barátokkal és történtek események. Megtetszettek fiúk és én ugye nem kellettem. Némi önbizalomhiány is van, de valahogy mintha félnék az egésztől.

Ugye régen is jóban voltunk csak akkor neki is volt párja és nekem is. Így szakítások után, meg ugye változunk jött ez az egész és ő közölte, hogy régen is gondolt rám sokat, és én akkor nagyon rajta voltam és nagyon tetszett. Most sem gondolom másként, hogy egy nagyon helyes srác és más a kezét adná érte. Velem viszont nem tudom mi lehet, komolyan nem tudom, hogy ez milyen állapotnak nevezik, de ez a döntésképtelenség ami felettem uralkodik, hogy nem tudom eldönteni mit akarok. Hihetetlen...

KÖSzönöm a válaszod és véleményed: gondolkodom rajta

2013. jan. 8. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!