Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Elsősorban titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Elsősorban titeket kérdezlek, mennyire jön be ha egy fiú el"rappeli" mit érez?

Figyelt kérdés
Szóval nem erre a nagyon erős rappre gondolok hanem vlami gyengébb vers forma de mégis rap hangulattal.Így próbálnék befűzni egy lányt.
2013. jan. 6. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Rap Rap Rap ~ Fap Fap Fap

Te csak ne akarj rappelni..

2013. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Már kinőttem a rap korszakból.
2013. jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Írj neki valami olyat, hogy Sexy girl I wanna fuck you
2013. jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem jönne be, mert alapból nem szeretem a rap zenéket. Bár magával a zenékkel nincs bajom, de ha a barátom elkezdene rappelve szerelmet vallani nem tudom hogy kínomban nevetnék vagy sírnék.

17/L

2013. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát, ez inkább röhejes lenne,mint megható.
2013. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha a lánynak egyébként tetszik a rap, akkor hajrá. Ha nem tetszik neki, akkor viszont inkább gáznak fogja tartani.
2013. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
akkor nem rappre gondoljatok hanem csak simán rímelés (bár nemsok a különbség néha) és nemtom melyikőtök küldött pirivát üzit de nem tudom elolvasni mert telóról vok és az nem engedi megnézni szal legyen szives ide varrja mit akar mondani..
2013. jan. 6. 23:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Úgy sem nyerő.
2013. jan. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak mond el neki magyarul bazzeg, erthetoen, ne barokk kormondatokban.

Mi vagy te Flinstone?

2013. jan. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sztem aranyos lenne :D en szeretem az erzelemkifejezos rappeket :D ha enm telefonrol lennek linkelnek de yt-ba ird be h rico-üzenem2 :) nekem nagyon tetszik es igaza van.
2013. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!