Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lanyok elsösorban titeket...

Lanyok elsösorban titeket kerdezlek: mit szoltok, miennek kell lennie egy ferfi nemiszervnek szörös/csupasz?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 09:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Bozontos ne legyen mert akkor nem látok belőle semmit, de sztem tök csupasz sem mert az már nem olyan férfias.
2009. nov. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
azért ne legyen dzsundel!inkább a csupaszt szeretem,nem a legjobb amikor szőr kerül a szájba!
2009. nov. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
Fazonra igazított,karbantartott,ne dzsumbuj.A kopasz az olyan pedofilos,kisgyerekes,egyáltalán nem férfias.
2009. nov. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Bármilyen jó, csak ne legyen dzsungel, ha már a lány is "karbantartja" ott lenn magát, akkor a hapsitól is elvárható.
2009. nov. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
56%
a csupasz sokkal jobb.én nem szeretk faszt szopni de akoris XD..
2009. nov. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
HA tul hosszu a ször az tééleg zavarhat, de ha meg leborotválja akkor meg az a baj. Szerintem tökmindegy mien egy pasi nemiszerve, csak hosszu legyen
2009. nov. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kielegitö valaszokat .Csak nemtudtam mit csinaljak ha eljon a pillanat ne essek pofara:D
2009. nov. 21. 12:59
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Köszönöm a kielegitö valaszokat" :D


a többiekhez: ne legyen dzsungel és ne legyen kopasz? és mi van akkor ha én nem vagyok mesterfodrász és nem akarok kukifodrászhoz járni?? senincs annyi időm hogy 3-4naponta igazítsak rajta, sztem attól hogy csupasz még nem gyerekes..

2009. nov. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell mesterfodrásznak lenni,kukifodrász meg nincsen,és nem kell 3-4 napponta igazítgatni,elég 1-2 hetente a hajvágógéppel adni neki pár miliméteressel.Ez olyan megterhelő 168 vagy 336 óra alatt?Az az 4 perc? Vagy nem telik egy szaros 2000 Ft-os teszkós hajvágóra? Szőrteleníteni meg van idő? Az emósoknak biztosan nem gyerekes,de van aki nem az aktuális trendi értékrendek alapján állítja be a sajátját,hanem emebri módon áll a dologhoz.
2009. nov. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
a nagy alkalom előtt 4-5 nappal szedd le, és mire eljő az éj, akkora már kicsit borostás, kicsit szőrös lesz, de mégsem nagyon:) én barátom is ezt csinálja és ez igy bejön. Van rajta szőr, érzem ha simogatom, meg nyalogatom, de mégsem ragad a számba. A csupasz az undoritó, meg groteszk. Milyenmár egy hófehér bőrfelületről hirtelen kinő egy álló farok...? sokkal jobb ha szőrös egy kicsit, férfiasabb,izgatóbb látvány is.
2009. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!