Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatok olyan lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok olyan lányt, aki szívesen ismerkedik, de elsősorban szexpartner érdekli?

Figyelt kérdés
Nem akarok prostit, nekem vonzódás is kell, de azt látom, hogy szinte mindenhol vagy komoly szerelmi kapcsolatot keresnek a lányok, vagy prosti hirdetésről van szó.
2013. jan. 5. 00:49
 1/4 A kérdező kommentje:
24F, Budapest :)
2013. jan. 5. 00:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem olyan elfuserált külsővel sem sikerült találnom 1 év alatt, főleg ilyen oldalakon. ;) 21/F
2013. jan. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez a dolog engem is érdekelne. Már csak amiatt is, mert nincsen pénzem sem, és az ismeretséget, érzelmeket én is fontosnak tartom. Nekem is szükségem lenne tehát egyfajta bizalomra, hogy ne legyünk egymásnak vadidegenek, így pedig már az érzelmek is kibontakozhatnak. Valami "laza, kötetlen kapcsolat"-szerű dolog lenne ez, ha minden igaz. Ehhez viszont az kellene, hogy két ember ugyanúgy gondolkodjon erről az egészről.
2013. jan. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nefélj ien lányt sosem fogsz találni!

De ha még is megadnád neki a telefonszámomat!!? xD

2013. jan. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!