Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdeményezzek neten, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek neten, vagy várjam meg, hogy megint összefussunk?

Figyelt kérdés

A szituáció az, hogy van egy srác, akit pár hete láttam először egy közös barátunknál, és rögtön megtetszett, szemeztünk is, de csak ennyi volt. Majd a hétvégén megint mentem a közös barátunkhoz és ismét ott volt és megint ott volt az a szemezős dolog, de sajnos több nem, illetve még annyi, hogy az egyik haverja odajött, hogy átmegyünk-e velük máshova bulizni, de sajnos nemet mondtam mert nem akartam otthagyni a többi haveromat csak úgy. =/

Majd másnap gondoltam, hogy rákeresek facebook-on és meg is találtam, de nem jelöltem be, nem tűnik egy olyan alaknak aki állandóan lájkol meg posztolgat, szóval látszott, hogy a napi 24 órából tényleg csak párat tölt a face előtt. Így most nem tudom mit tegyek, mert azt tartanám helyesnek, ha megvárnám amint ismét összefutunk és, hogy akkor lépjek, de közben türelmetlen is vagyok és félek, hogy nem látom újra. Kíváncsi vagyok ti mit csinálnátok a helyemben. :)


19/L


2013. jan. 7. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jelöld be, sokat nem veszítesz :) várj, amíg rádír, a többi sima ügy :D
2013. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :D bejelöltem, kíváncsi vagyok mi lesz :D
2013. jan. 7. 19:05
 3/5 A kérdező kommentje:

Visszajelölt, és... semmi. :S

Esetleg írjak én neki?

2013. jan. 8. 15:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Várj szerintem még vagy két napot, tudom nehéz lesz, de hátha... :) esetleg nincs közös barátotok? Rákérdezhetsz, van e barátnője :D
2013. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha lenne barátnője nem hiszem, hogy akkor szemezett volna velem, bár manapság már ki tudja... :/ Meg hívtak a haverjaival bulizni másik helyre.

A rákérdezés jó ötlet, de akkor előtte várok pár napot és hátha. :D Bár ha személyesen látnám megint, könnyebb lenne. :)

2013. jan. 8. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!