Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan fiú hívott el randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fiú hívott el randira, ki nem teszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az van, hogy már volt 2 futó kapcsolatom (abból az egyik csak netes), és ma egy fiú, aki nem tetszik, de bírom és jóban vagyunk elhívott randira, amikor majd jó idő lesz. Mondtam, hogy 'igen', mert nem akartam megbántani. Elmennék én vele, ha nem kettesben lennénk, de nyilván nem úgy gondolta.

Nem akarok vele emiatt rosszban lenni, mert rendes, kedves, humoros. De nem az az álompasi típus. Sajnos várható volt, hogy el fog hívni, de én nem akarok vele járni :(



2013. jan. 8. 15:09
 1/10 A kérdező kommentje:
15/L
2013. jan. 8. 15:13
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

én adnék neki egy esélyt..

egy esélyt szerintem megérdemel..

és aztán hátha bele szeretsz :D

2013. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jah, 1 esélyt megérdemel... sok fiú akkor megnyerő csak amikor már randira kerül a sor
2013. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Nem az az álompasi típus"

Te álomcsaj típus vagy?

2013. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

jó, de nem néz ki jól, bohóc alkat...

Nem azért, hogy megbántsam vagy kibeszéljem, csak hogy ő az a típus :(

2013. jan. 8. 15:53
 6/10 anonim ***** válasza:
egyszeru...talalkozzvele a randi elott es mond neki hogy ra csak baratkent tekintesz ugyhogy nem lehet semmi koztetek.....engem mar sokszor kuldtek el igy;)
2013. jan. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

akkor szerintem ne...

aki nekem egyből nem tetszik vagy valamivel nem fog meg az később sem fog belőlük lesznek a kedves barátok....

amit a többiek mondtak hülyeség, nem kell egy esélyt sem adni neki, ha te nem érzed úgy, hogy érdekelne komolyabban...csak áltatnád szegényt és hidd el az rosszabb neki, mert úgy érzi lehet valami köztetek, szánalomból senkivel ne randizz...

olyan emberrel találkozz aki tényleg érdekel, ha kedves és szimpatikus és szívesen beszélgetsz vele akkor tisztázd vele, hogy csak kizárólag barátian ....

2013. jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez az álom pasi meg álom nő duma mindenkinek a saját ideálja.... ha a kérdező nem is álomnő(bár ugye nem tudjuk), más szemében attól még lehet az :)
2013. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és persze kihagytam, hogy gondolj az ő helyzetébe ... vársz egy randit és nem is lehet semmi...és bejön neked a srác ő meg szánalomból elmegy ...inkább ne tedd :)
2013. jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
pont attól hoztad rosszabb helyzetbe, hogy nem mondtál nemet korábban, ezek után sokkal jobban fog neki fájni.
2013. jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!