Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én vagyok ennyire szerenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ennyire szerencsétlen egyedül? 18/L

Figyelt kérdés

18-éves fiatal mondhatni csinos lány vagyok , de még sosem volt barátom...

Bármikor is tetszett egy fiú valahogy sose tudtam az illető tudtára adni az érzéseimet. :/

Most is nagyon bejön egy srác , miatta lefogytam ....

Csinosabbá tettem magam , de csak mosolyográm.

Úgy fáj mikor minden lánynak körülöttem összejön minden.

De én mindig egyedül vagyok, félek hogy rám sose talál a szerelem :'(

Ami még rosszabb azt nézni hogy a 13-14éves kis lányoknak is van barátjuk :"/

Peddig hidjétek el nem vagyok ronda :D

De mindig csak az olyan fiúk érdeklődését keltem fel akik nekem nem tetszenek

.....

Meg a "nemzetiségiek"-akik mindig meg találnak....

Szerintetek létezik olyan hogy egy lánynak soha nem lesz barátja? O.o


2013. jan. 8. 19:42
1 2
 11/20 anonim válasza:
de már ott bukó a dolog egy kicsit, hogy kijelented nem itt akarod megtalálni stb...persze értem, de ez is TALÁÁÁN enged következtetni dolgokra
2013. jan. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Pedig én vagyok a 26F aki az értelmes korrekt választ irta neked privátban. Van kapcsolatom, hidd el én se itt akarom megtalálni a nagy őt. Elnézést, hogy válaszoltam a kérdésedre.....azért nem ide irom, mert senkinek sem vagyok kiváncsi az értelmetlen beszólásaira.
2013. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat.

Azért nem szeretem a privát válaszokat mert most is csak "8-meg duglak én"-paraszt levelet kaptam....

:S ......

2013. jan. 8. 19:58
 14/20 anonim válasza:
Akkor csak írj vissza annak a kevésnek, aki nem abba a 8-ba tartozik bele. Semmit nem veszthetsz. Ha azután sem szimpatikus, akkor meg megmondod nekik, hogy mi a baj.
2013. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb megtalálod azt, aki neked is bejön és te is neki.

Ha tetszik egy srác, de nem kezdeményez, akkor lehet azért van, mert félénk.

Szólítsd meg és ismerkedjetek össze. Ha bejössz neki, akkor keresni fog.


Interneten pedig semmiképpen ne ismerkedj. (Kivéve ha csak dugni akarsz.)

2013. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
azt birom, hogy ezen az oldalon minden forever alone jokepu es meg egy nem mondta h olyan otvar ronda, mint a mari neni a reggeli kave elott
2013. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
41%

nekem bejösz így írásodbóó dikaza ....de mi azhogy nemzettezsvéri vagy mi? most te cigányozol? he? he? he? dik má nem kel fa*sz?


lakatos elektroemánuel

2013. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD



:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2013. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Azért nem szeretem a privát válaszokat mert most is csak "8-meg duglak én"-paraszt levelet kaptam....

:S ......"

Valahol el kell kezdeniXD És még csak nem is írtam neked:D:D

Dehogy vagy te csinos, ha még sosem volt barátod! A 14 évesek kis ribik, és a pasik kedvére tesznek, te meg egy elviselhetetlen liba lehetsz, ez már a kérdésedből is kitűnik!

2013. jan. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem szerencsétlen vagy, hanem éretlen, válogatós, valamint el vagy szállva magadtól.
2013. jan. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!