Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért van az, hogy velem folyton szép lányok szemeznek, amikor szerintem én egy ritka ronda fiú vagyok ráadásul még a testem sem egy adoniszé?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 23:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Én nem fogok kezdeményezni, mert volt már lány, aki lerondázott, szóval nem véletlen mondom, hogy ronda vagyok! De azt elismerem azok alányok sosem adtak jeleket, akiknél bepróbálkozta és lerondáztak, semmilyen jelet sem!

Én arra gondoltam, hogy lehetséges, hogy vannak olyan szép lányok, akiknek a magamfajta ronda, a legtöbb lány által észre sem vett fiúk jönnek be? Ti mit gondoltok erről?

Mert a legtöbb lány észre sem vesz úgy megy el mellettem, épp ezér tűnik fel különösen, ha mondjuk egy lány végig engem néz, szemezni próbál vagy rólam beszélet a barátnőjével és közben hátra néznek rám stb. Elég sok fura dolog történt már velem és nem igazán értem, hogy most mi van, amikor tény, hogy ronda fiú vagyok.

2013. jan. 8. 23:46
 12/15 anonim ***** válasza:

"Én nem fogok kezdeményezni, mert volt már lány, aki lerondázott, szóval nem véletlen mondom, hogy ronda vagyok!"


Jaj Istenem! :DD Gondolom néhány lány, talán nem is komolyan. Erre te elkönyvelted, hogy ronda vagy.

És mi van, ha épp a többségnek tetszel?

Szerintem felnagyítod a néhány kudarcot. Márpedig, ha nem közeledsz, ők se fognak! Sok srác ezzel szúrja el.

2013. jan. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Ha te nem fogsz kezdeményezni, akkor elvesztetted a játékot. Game over.

Majd felszed valami rámenős nagydarab csaj és életed végéig megfogja mondani, mit csinálj.

2013. jan. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem a kezdeményezéstől függ ki a dominánsabb a kapcsolatban...

A legdominánsabb nő akit ismerek, sosem kezdeményez, elvárja, túl büszke hozzá ("Ő nem fut egy fiú után se, neki udvaroljanak")

2013. jan. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 nimloth válasza:
Ha megsimítja a haját, az jót jelent! Próbáld meg keresni a tekintetét, és figyeld a reakcióját, amikor te "bámulod" őt.
2013. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!