Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járt már valaki úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már valaki úgy, hogy nem talált társat, mert ritka volt az olyan szép lány, akivel jó lett volna?

Figyelt kérdés

Sikerült e valahogy találni? Mi segített?

És persze úgy, hogy nem a lejjebb adás volt a megoldás.


Ne írjanak:

tinik, rosszindulatból beszélőek, és akik nem érintettek a dologban, csak okoskodni próbálnak.


2012. okt. 25. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Ezidáig nem találtam olyan lányt:) 24F
2012. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is eben a helyzetben vagyok jelenleg, csak én lány vagyok, nem pasi. Nálam már lassan a külső se számít annyira(nem lejjebb adok, csak egyszerűen találok mindig valami szerethetőt az átlag fiúkban is)inkább a belsővel van a gond, azon meg neezen tud változtatni az ember, lejjebb meg semmiféleképpen nem fogok adni az elvárt dolgoknál.
2012. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Utolsó:


És mik az elvárt dolgok?

2012. okt. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Abból amit leírtál nem sok derül ki, és igen ennyiből nekem az jön le hogy magasak az igényeid.
2012. okt. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nyilván jártak így egy páran. nem segített semmi.
2012. okt. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Nem találtam még olyat akivel kölcsönös lett volna a szerelem vagy lehetne közös jövőnk.


21/N

2012. okt. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 VVMMvvmm ***** válasza:
Szegény Meztelencsigabiga!! Még sikerülhet.
2012. okt. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vajon hol vannak a nagy sikeremberek?
2012. okt. 26. 00:19
 9/9 anonim ***** válasza:
gondolom kevesebbet ülnek a gép előtt, mert van kivel eltölteni az időt
2012. okt. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!