Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miskolcon tudtok olyan helyet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miskolcon tudtok olyan helyet, ami jó randi hely és nem drága? Vagy valami program?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal 1 hete vagyunk együtt. Nincs semmi ötletünk, hova menjünk. Tél van és elég hűvös. Tegnap sétálgattunk, de majd' megfagytunk. Hová mehetnénk, vagy mit csináljunk? Otthon még nem mutattam be és majd csak 1 hónap múlva szeretném. Programötleket várok. És lehetőleg normális válaszokat. 18/L

2013. jan. 9. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Pláza, mozi.
2013. jan. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A széchenyi-n sok kávéház és teaház van, kellemes hangulat, stb.
2013. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Széchenyi-n van 2 elég jó kávézó, nem tudom a Zöld Sárkány teaház megvan-e még de már nyitva a jégpálya is ha mozogni is szeretnétek. A mozi is megteszi. Kocsmába is beülhettek abból is van elfogadható a főutcán
2013. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még nyitva van a Zöld sárkány. Lehet, hogy beülünk egy kocsmába
2013. jan. 9. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!