Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek kezdeményezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kezdeményezhet egy lány egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik nekem..és úgy látom, hogy neki is bejövök..csak én inkább ilyen visszahúzódó típus vagyok és szerintem nem mer lépni mert azt lássa rajtam hogy nekem nem tetszik..hogy jelezzem hogy nekem is bejön?

2013. jan. 9. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl mosolyogj rá!
2013. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezdj vele beszélgetést...először irj neki neten,ha úgy neked könnyebb,ha buliban vagytok szemezz vele,s sokat mosolyogj rá,aztán jöhet a többi :)
2013. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne edd olyan forrón. Kapcsolat? Oh God. Ismerkedjetek, ha sok eltérés van köztetek, annál jobb lehet a flörtölés, ami mégsem zárja ki az barátságos közeledést sem. Szerintem nem véletlen vannak ezek a lépcsőfokok, hogy aztán a végén, mint eredmény legyen a kapcsolat. De azt csak utólag állapíthatod meg, hogy kapcsolat van köztetek. Most még ennyire ne görcsölj rá, mert a csalódás mindig mindenben ott van. Ez nem baj, csak nem mindegy, hogy mekkorát csalódik az ember. Szóval szerintem csak lazán ismerkedj vele inkább és meglátjátok mi sül ki belőle.
2013. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kezdeményezhetsz, de ne várj egyből kapcsolatot. Hát valamit csak csinálsz, ha azt hiszi, nem jön be neked. Talán túl elutasító vagy szótlan vagy. Legyél közvetlenebb, viccelődj vele, fogd meg a karját, ha ezután sem lép, hívd el valahová, nem gáz. De ne követeld, hogy egyből a pasid legyen.
2013. jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat :)
2013. jan. 9. 13:50
 6/7 anonim ***** válasza:
én is ilyen helyzetben voltam. ezt pár beszélgetés segíti, szóval nyugisan irj rá, hozz fel neki idővel mélyebb témákat, s onnan hidd el hogy kibújik a szög a zsákból. melleseg több mint egy éve járok ilyen módszerrel barátommal :) sok sikert !
2013. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm:D akkor még sokáig maradjatok együtt:D
2013. jan. 24. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!