Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt mennyire tartjátok jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mennyire tartjátok jó ötletnek?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki szemtől szemben elutasított engem egy randin. Nem járna velem viszont azt feltételezem hogy ha hívnám randira eljönne főleg mivel pénzt is költenék rá nem keveset. Eltudjátok képzelni hogy idővel mégis csak lenne köztünk valami?
2013. jan. 9. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy nem.

Hagyd a fenébe.Randin utasított el.Ez egy életre elég nem

2013. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pénzzel kenyereznéd le?.. nincs értelme, hagyd lógva..
2013. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha egyszer azt mondta,nem,akkor azt vedd egyértelműen végérvényes elutasításnak.Ennél konkrétabban el sem mondhatta volna,hogy nem akar Téged.S ezen,ha fejen állsz,akkor sem fogsz tudni változtatni.
2013. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem elég sok pénzem van (nem apucitól anyucitól, hanem programozó vagyok, és van pár iOS/android alkalmazásom). és hasonló módon gondolkoztam, volt egy lány az osztályban aki nagyon megtetszett, visszautasított, de azért szívesen lógott velem, mert rengeteg pénzt költöttem rá.. Életem egyik legnagyobb hibája volt. Majdnem minden nap meghívtam kajára, moziba is volt hogy vittem, amikor pl nem volt épp nála pénz, én vettem neki bkv bérletet, stb. Tudta végig hogy szerelmes vagyok belé, és mindig tett olyan jeleket, utalásokat mintha őt is érdekelné valamennyire a dolog, bár mondta hogy inkább csak barát szeretne lenni. A lényeg hogy rengeteg időt voltunk együtt, én érzelmileg erősen kötődtem hozzá.

aztán egyszer láttam hogy egy másik sráccal ott smárolt egy üres teremben... eléggé szar érzés volt. nah azóta stílust váltottam, és az aranyos kis programozóból egy arrogáns, lekezelő, kicsit bunkó típussá váltam. És teljesen eredményes! azóta már több barátnőm is volt, jelenleg is van, és minden téren tökéletes a csaj.

2013. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tartom jó ötletnek és szerintem kizárt, ha véletlen is alakulna köztetek valami, hogy az ne csak a pénzed miatt legyen. 30N
2013. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!