Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötletnek tartjátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötletnek tartjátok, hogy a csajozásos dolgaimat mindig a legjobb lány barátommal beszélem meg? 15/F

Figyelt kérdés
ezeket a dolgokat más fiúk egymás között szokták megbeszélni, de én olyan típus vagyok, hogy egy fiú barátomban sem bízok meg egy kicsit sem... szóval csak és kizárólag egy lány barátommal szoktam beszélni ezekről, aki segíteni szokott és mindig megért engem. Sokszor ad tippeket, tanácsokat is, amiket szívesen fogadok és elmagyarázza a női gondolkodást (már amennyire ezt egy fiúnak lehetséges :D ) tehát így lehet valamivel több esélyem a lányoknál?
2012. nov. 24. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet, sok tanáccsal el tud látni egy "közülünk", de ha a lány titokban szerelmes beléd, akkor nagyon szar érzés neki. :) Óvatosan!
2012. nov. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát te is itt mondod h sokat tud segíteni :D kül ha szerelmes lenne beléd akk nem a legjobb tanácsokat adná hanem mindig egy picit rosszabbat :D ugyis érted a lány logikát tudod miért szóval mázlista vagy h egy lány mondja el neked az ilyeneket
2012. nov. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az lényegtelen, hogy fiú-lány barátoddal beszéled meg! :)

Az a fontos, hogy megbízol benne :)


A tippeket meg... elfogadhatod, de a női logikát senki sem érti, valószínűleg ő sem... :)

Nagyobb esélyed akkor lesz, ha férfiként viselkedsz! :)

2012. nov. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is lányokkal beszélem meg az ilyen dolgokat! A férfiak a legtöbbször úgyis azzal intézik el a dolgot, hogy a nők hülyék, aztán ennyi...


24/F

2012. nov. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.. :D amúgy tudom hogy a lány barátom nem szerelmes belém, mivel neki van barátja és őt szereti :)
2012. nov. 25. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!