Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más felnőtt fiúnak, férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más felnőtt fiúnak, férfinek is hiányoznak a tini évei?

Figyelt kérdés
Akkor még sok tini lány szemezett velem, mosolygott rám vagy egyéb módon jelezte, hogy tetszem neki, most meg fiatal felnőttként a felnőtt korombeli lányok kb. észre sem vesznek, nagy ritkán összefutok tini lányokkal, ők viszont szoktak szemezni és ekkor mindig jobb kedvem van, csak azt nem értem, hogy a felnőtt nőknek miért nem kellek és miért csak a tini lányok szemeznek velem még mindig?
2013. jan. 10. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
hiányoznak abban az értelemben, hogy én 13-14 évesen igaz, hogy a nőkön is járattam az eszem, de nem facebookoztam meg ájfonoztam, hanem a haverokkal lógtunk, fociztunk, fürödtünk meg nyáron néztük az aratást.
2013. jan. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azok a tinilányok sokkal normálisabbak mint azok a veled egykorúak. Nem vicc.
2013. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én tinikoromban egy orbitális nagy lúzer voltam, úgyhogy nem, nem hiányoznak.
2013. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy hiányoznak..én most 30 vagyok,de 12-13 évvel ezelőtt minden más volt,főleg a lányok..nem azt nézték mennyid van,milyen az autód,márkás cuccokban jársz-e,stb..ha bejöttél neki,elment veled,ennyi.Azok az évek hiányoznak,de a mai világban már nem szeretnék fiatal lenni.
2013. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A másik probléma sajnos Gangnam Style korszak van. Pfejjj

De amikor a Beatrice és a Neotom Família és a 4FClub szólt a diszkókban az tényleg szép időszak volt.

2013. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy f_s volt a tinikorom, a mai világ is az, úgyhogy egyre megy. Bár az értékrend sokkal jobban tetszett anno...
2013. jan. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hjajj...ne is mondd! :) Hiányzik bizony! De azt én is osztom, hogy akkor a lányok sokkal másabbak (jó értelemben) voltak mint most! 30 F
2013. jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!