Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez a lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a lányokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a szép lányok nagyon érzéketlenek és sértegetősek, míg a csúnyácska lányoknál azért sokkal több olyan lány van, akinek én vagyok a hűde jó pasi és elájul tőlem és tényleg tesz is azért, hogy összejöjjön velem, nem csak nekem kell teperni érte? Nem tagadom, azért vannak a csúnyák között is olyanok, akik már leronádztak és megbántottak, de azért elmondhatom, hogy míg a szép lányok szinte mind ugyanolyan elérhetetlenek, de ennél is fájóbb, hogy szinte élvezik azt,hogy egy fiút lerondázhatnak vagy kigúnyolhatnak, a normálisabbja csak elutasít, azokkal nincs is bajom, találkoztam már rendes, szép lánnyal is, aki normálisan megmondta, hogy nem vagyok az esete és ez így jól is van, de azért ez is ritka, a többség egy igazi szadista, aki szeritnem élvezi, hogy sértegethetm bánthat fiúkat lelkileg, csak nem értem, hogy miért van ez így, amikor állítólag a lányok érzőbb szívű lények. Nos, szerintem ez hazusgá, mi fiúk sokkal inkább vagyunk érzőbb szívű lények, vagy én legalábbis tutira az vagyok. Sosem bántottam még egy lányt sem, aki bepróbálkozott nálam, de nem jött be külsőre, nem is lett volna képen azt mondani rá, hogy fúj, ronda vagyok, takarodj. Lehet ez egy gyengeség részemről, de én úgy gondolom, hogy senki sem érdemli meg azt csupán akülseje miatt, hogy megbántsák vagy megalázzák nyílvánosan. Sajnos én kaptam olyat is, hogy élőben, személyesen vagy facebookon alázott meg a lány, tisztára égett a fejem, nagyon ciki helyzeteim voltak az ilyen szívtelenk, érzéketlen lányok miatt és most ott tartok, hogy nincs is kedvem ismerkedni már egy lánnyal sem, túl sokat ártottak nekem.

2013. jan. 10. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert beképzeltek a külsejük miatt.Tudják hogy bárkit megkaphatnak és bárhova be tudnak illeszkedni csak azért mert ilyen külső adottságokkal rendelkeznek.A szépség rosszá teszi az embert ugyanúgy mint a pénz...Csak nézd meg hogy megváltozik az ember ha gazdaggá válik,ez is ugyanolyan
2013. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hat figyeld a jeleket...csak ugy idegenekhez nem eri meg ezert sem...aki nez/szemeztek...annal probalkozz persze ez a kortol es helytol fugg de suliban jo taktika;)
2013. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát erre csak azt tudom mondani hogy az embereknek mindig az kell aki beléjük rúg... Én amikor hideg vagyok akkor kellek, ha nagyon oda vagyok leráznak... Épp ezért nincs is szerelem. Az csak két sérült ember egymásba kapaszkodása semmi más!!!
2013. jan. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!