Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket mennyire gátolna egy kapcsolatban, ha a lánynak van egy bizonyos betegsége, amit egy éve nem tudnak diagnosztizálni az orvosok. Nagyon zavarna titeket?

Figyelt kérdés

(rosszullétekkel, fejfájással, ingerültséggel, néha ájulással jár)

Szerintetek lenne olyan aki ezt tolerálni tudná?


2009. okt. 20. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
miért ne lenne? én pl tolerálnám, nem zavarna. ha szereti két ember egymást akkor az ilyesmi nem gond. milyen gyakran jön elő? hogyhogy az orvosok nem tudják diagnosztizálni? :-| volt egy ismerősöm, egy lány neki olyan betegsége van (kb. 2-3 naponta jön rá ez), hogy nem tudja hol van, 1-2 percig... vele sem tudnak az orvosok mit kezdeni és ő is nagyon maga alatt van. 23F
2009. okt. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
figyel két éve vagyok együtt a barátommal augusztusban 3 hónapot adtak nekem h. ha nem műtenek meg, akkor emgahol, öt éve éllandóan ájultam szédültem rosszul voltm, minden kivizsgákáson voltam már, de nem jöttek rá semmire, míg nem volt egy agy MR vizsgálatom ott állapítottak megy egy rendellenességet, most egy 3 cm es cső van a fejemben az egyik eremben, minden rendbe jött(kopkopkop)
2009. okt. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! én is voltam már mindenféle kivizsgáláson többekközött mr-en is, de semmi. Eddig ketten tudták meg hogy mi van (igaz azok közül egyik csak sima barátom volt) de mind a ketten eltávolodtak tőlem! mintha rájuk akarnám bízni magam, és nekik kéne felelősséget vállalni értem. pedig én egyátalán nem így gondoltam...

utolsónak: remélem továbbra sem lesz semmi bajod, és örülök, hogy neked sikerült kideríteni a betegséged forrását

2009. okt. 20. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Semennyire. Sőt... melletted állnék bármi is történjen. Aki nem ezt teszi, azt nem tudom megérteni.
2009. okt. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!