Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi gond. Vajon hová ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aston35 kérdése:

Randi gond. Vajon hová ilyen időben? SOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Valami randihely kellene - második randinak... Ilyenkor télen hová a bánatba lehetne menni.Mozit nem akar, de én találjam ki... :(


Nyáron rengeteg öteletem lenne, de ilyen időben odafagyunk ha pl kimegyünk margitszigetre.Le sem tudunk ülni!


Állatkertet valahogy nem érzem jónak.Nem olyan nagyon rajongott érte.


Első randin teáztunk, most nem akarok megint.


Segitsen vki, ha lehet... vagy ha tud...

Koripályát gondoltam, de sztem azt sem szeretne.Szánok rá pénztet is, és vacsit, de mondjuk 15- 22ig mit csinálhatnánk ilyenkor pl Pesten - "vidékről" vinném fel kocsival...

Kétségbe vagyok esve nagyon!!!!!!!!

SOS help Szombatra! :)



2013. jan. 10. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Billiárd,bowling.
2013. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"pénztet" XDDD agyf@szt kapok.

Kávézó megfelel az úrihölgynek?

2013. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Mit össze paráztok egy randi miatt. Olyanok vagytok mint a kínaiak mikor megjön Godzilla.
2013. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha a tea megvolt akkor jöhet a kávé
2013. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
biliárd,vavsi vagy meki, séta, vagy felviszed magadhoz "filmezni" (forrócsoki)
2013. jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*vacsi
2013. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
cukrázda?
2013. jan. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 vvmaximus válasza:
Attól függ mennyire aktív a csaj, mit szeret, hány éves. Ha aktív akkor vmilyen fél sporttevékenység: bowling, biliárd, de hallottam már olyanról is hogy valak az első randin falat mászni vitte el az aktuális barátnőjét, ami nagyon összekovácsolta őket. Ha nem annyira aktív akkor akkor egy stand up jellegű színdarab is nyerő lehet. (én személy szerint a "rögvEST"-et ajánlom) de egy hangulatos bár is nyerő lehet ahol 1-2 finom alkoholos koktél segíthet h oldódjon a hangulat.
2013. jan. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!