Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Novynette-t szedek már 2éve....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Novynette-t szedek már 2éve. Kb.2hónapja pecsételő vérzések jelentkeztek, mellfeszüléssel együtt. A legutóbbi beszedett levél után nem jött meg. Mindegyiket beszedtem, azonos időben. Szerintetek mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a pecsételő vérzés volt az álmenzi,aminek a 21napnyi tabi után kellett volna jelentkeznie.

A: Vagy elfáradt a szervezeted,és úgymond már nem hatásos számára a Novynette és érdemes másra váltani

B: terhes vagy

2012. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Passz, én 10 évig szedtem ezt, nem voltak ilyen tüneteim. Lehet, hogy a szervezeted nem bírja, menj el a nődokihoz.
2012. márc. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. A szervezeted unja a dolgot, szünet kellene.

2. A pecsételés annak a jele volt, hogy nem hat, a kimaradt vérzés pedig annak, hogy teherbe estél.


Csinálj egy tesztet és menj orvoshoz!

2012. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, voltam dokinál,abba kell hagynom ezt a gyógyszert. Nincs semmi gond.
2012. márc. 7. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!