Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Első randin örültök/elvá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Első randin örültök/elvárjátok, hogy a lány felajánlja, hogy fizeti a saját mozijegyét/kávéját/teáját?

Figyelt kérdés

Hogyan tudja ezt egy lány finoman felajánlani?

Mert szerintem bunkóság ha a lány természetesnek veszi, hogy a fiú fizet..

Kort is írjatok, köszi! :)


2013. jan. 11. 00:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom el de mindig fizetni akarnak. Szóval ha a fiú gyorsan fizet és elpakolja a pénztárcát ne erőltesd, hogy fizeted a sajátod, mert azt nem szeretjük olyankor.
2013. jan. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
#1 23
2013. jan. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
A lány nem fizethet egyetlen randin sem. Nem tűri az önérzetem az ilyen filléresdést.
2013. jan. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem hagyományosan a fiú kéri a randit ezért úgy illik,hogy ő is fizessen. 30F
2013. jan. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Én mindig attól teszem függővé ki hívja meg a másikat.

Ha ő találja ki ráadásul első randin, hogy igyunk meg egy kávét, akkor nem fogom felajánlani, hogy fizetek, hanem következő randin én hívom meg.


Nem egy kávéba fog belerokkanni remélhetőleg. Viszont ha annyira szegénynek néz ki, akkor nem fogadom el a meghívást és kész.

2013. jan. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Részemről én fizetek mindig, szerintem így az udvarias, és míg a fiúk udvarolnak a lányoknak és nem fordítva, addig szerintem ez így is marad.

20/F

2013. jan. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
40%
Én felrúgnálak... Nekem egy nő ne fizessen semmit.
2013. jan. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
6-os ezzel csak az a baj, hogy lassan átbillen a dolog a másik oldalra a sok töketlen és éretlen pasek palánta miatt és a nő kénytelen udvarolni... :S
2013. jan. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Na most akkor mondjam vagy ne?? Vagy csak kezdjem elővenni a pénztárcámat?
2013. jan. 11. 00:31
 10/22 anonim ***** válasza:

Tudjátok srácok csak az a gond, hogy ti ezt így látjátok, de sok pasi szerint pedig az 50-50% a megfelelő felállás.

Na és most találjuk ki előre :S

2013. jan. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!