Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Első randin örültök/elvá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Első randin örültök/elvárjátok, hogy a lány felajánlja, hogy fizeti a saját mozijegyét/kávéját/teáját?

Figyelt kérdés

Hogyan tudja ezt egy lány finoman felajánlani?

Mert szerintem bunkóság ha a lány természetesnek veszi, hogy a fiú fizet..

Kort is írjatok, köszi! :)


2013. jan. 11. 00:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Normális pasinak nem tűri az önérzete, hogy egy nő fizessen az első randin, ez biztos. Ha tudja, hogy csak egy 200 ft-os kávéra tudja meghívni a csajt, akkor úgy tervez, de én még nem találkoztam ilyennel, aki hagyta volna, hogy fizessek. Egyszer-kétszer volt olyan, hogy elővettem a pénztárcámat a számlánál, és volt, aki szabályosan kiakadt, hogy eszembe se jusson és azonnal tegyem el. Pedig egyáltalán nem voltak gazdagok. Szóval szerintem pont az az udvariatlanság, ha te akarod fizetni a cehhedet, mert ezzel a pasi úgy veszi, hogy azt feltételezed róla, hogy még egy pár száz ft-os üdítőt se tud neked kifizetni. Vagyis sértő.
2013. jan. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

szerintem ugy illik..legalább is saját értékrendemszerint..elmegyünk valahova..és a lány felajálja h fizeti saját részét..én megköszönömés nem fogadom el..

node...azért elsö randin ne elsö osztályu étterem....nemdegeszere eszemmagam..stb...

egy kv..pár phár ital..

ja..és sose értettem...elsö randin miért mennek moziba emberek.nagyon gáz...

36 éves..ff...

2013. jan. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!