Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar ha egy magas lány tűsarkút húz?

Figyelt kérdés

Én 175cm vagyok,nagyon imádom a magassarkú cipőket,és nem szeretnék lemondani róluk.

Nagyon visszataszitó látvány ha egy nő több mint 180?

Én nem érzem magam rosszul tőle,csak érdekel a véleményetek



#magas #lány #tűsarkú.magassarkú
2013. jan. 11. 15:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. jan. 11. 16:01
 12/18 anonim ***** válasza:
195 centi vagyok. Legalább nem kell quasimodo-t játszanom, ha meg akarom csókolni. :D
2013. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát,, ha nem sétálsz végig egy gumimatracon, akkor nem zavar.
2013. jan. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

192cm magas vagyok, plusz a cipő 1cm, a bakancs esetében még 1. 180 centiig engem nem zavarna ha a csajom magassarkút húz. a helyzet az, hogy nagyon tudom értékelni ha egy jó lábú lány egy igényes magassarkú cipőt visel. nem tudok elképzelni magam mellett olyan csajt aki sosem hord ilyet...

25F

2013. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%
amúgy roppant egyszerű a történet! magas lány+magassarkú=magas srác
2013. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Istenem..miért lenne visszataszító? A kifutó modell csajok is viselik, pedig ők is 175-től kezdődnek. Nekem ők nagyon bejönnek, igazi telivérek a szememben.
2013. jan. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én 172 vagyok, de szívesen viselek 13-15 centis cipőket is, ha olyan kedvem van. Szerintem ma már nem lényeges, hogy ki a magasabb. Persze, sok pasit zavar, ha ő az alacsonyabb, mert szerintük ez nem "férfias", hogy kisebb a nőnél. Sok lányt is zavar, ha alacsonyabb nála a pasi, de ez akkor sem jelenti azt, hogy egy magas lány magassarkúban visszataszító lenne. Én azt vettem észre, hogy ha magassarkúban vagyok, akkor sokkal jobban megnéznek, megdicsérnek, mintha nem, soha nem szólt meg senki, emiatt, pedig épp csak egy kicsivel vagyok magasabb az átlagnál.
2013. jan. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Vadkan01 ***** válasza:
Hééé milyen a levegő ott fenn?
2013. jan. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!