Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lakik Debrecenben olyan 17-19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakik Debrecenben olyan 17-19 év körüli lány, aki egy kicsit érettebben gondolkodik a kortársainál?

Figyelt kérdés

Gondolok ez alatt olyan átlagos dolgokra, hogy pl. nem iszik (vagy ha igen akkor mértékkel), nem dohányzik, inkább a szűkebb baráti társasággal való időtöltést és nem a zsúfolt szórakozóhelyeken való vergődést részesíti előnyben. Persze nem azt mondom hogy legyen teljesen "antipartyarc", mert jó azért néha elengedni magunkat, de úgy mégis csak értelmesebben gondolkozik mint az egyre szaporodó, sajnos nem tudok más szót mondani, ri*ancok.

Én a magam részéről nem dohányzok és ha néha iszogatok akkor sem esek át sohasem a ló túloldalára, szeretnék már megismerni egy olyan leányzót is, aki legalább egy kicsit is hasonlóan elmélkedik :)



2013. jan. 11. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már,nem várhatod el,hogy legyen elszigetelve mindentől, és mindenkitől,csak a tied legyen?Vegyél egy papagályt,vagy kanárit,az csak a tied.Egy ember szerintem legyen alapból önnálló és életvidám és nyugodtan partizzon,attól még nem lesz ribanc...
2013. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Katolikus templomban probáltad már keresni? :)
2013. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Egy debreceni csajtól azt hallottam,hogy sok ott a homokos,meg a teszetosza alak.Van normális is,de alig.Ezt mondta.Úgy látom igaza van.
2013. jan. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egyházi kórusban biztos találsz olyat.
2013. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

oké.. láthatóan te nem vagy érettebb a korodnál :D


1.: minden tini csaj azt hiszi magáról hogy érettem a koránál :D [így ilyet nem nehéz találni.]

2.: az hogy vki iszik vagy cigizik távolról sem érettség kérdése..

3.: ahogy az sem ha ezeket nem teszi.

4.: a buliba járó csajok nem lesznek automatikusan ribancok.

5.: a buli sem jelenti azt automatikusan hogy éretlen lenne.

6.: zsák a foltját -> esélyed nincs 1 tényleg érett csajnál lévén a kérdésből üvölt h közöd nincs az érettséghez.


kösz h velem játszottál.

2013. jan. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#1: PA-PA-GÁJ


Üljlefiamegyes!

2013. jan. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Világosan leírtam h ne legyen antipartyarc és legyen normális, és ne bulizásból álljon az élete, de látom a szövegértelmezés nem nagyon megy, és pont nem a ribancok véleményére volnék kíváncsi, de sebaj.
2013. jan. 12. 10:16
 8/8 anonim ***** válasza:
akad.
2015. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!