Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam randira, de hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam randira, de hogyan tovább? (Többi lent. ) 15/L

Figyelt kérdés
A sulimban az egyik barátnőm osztálytársa eléggé bejön. Majdnem mindennap látom, de ahhoz, hogy csak úgy odamenjek hozzá, nem megy, így úgy gondoltam, akkor megpróbálom facen. Ráírtam és megkérdeztem, lenne e kedve találkozni esetleg. A bökkenő az, hogy előtte még egyszer sem beszéltünk, én meg kissé ezzel a kérdéssel lehet letámadtam. Ő meg még nem reagált vissza, pedig elolvasta és fent is volt még. Menthető még a helyzet? Mit lehet tenni?

2013. jan. 11. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, mást nem nagyon tudsz tenni, minthogy vársz.

Ha nem ír vissza 1-2 napon belül, akkor hagyd.

2013. jan. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon örül neki a pasi, mert ki ne örülne neki, hogy ráírna egy lány a facebook-on. Szerintem csak nagyképűzik és azért nem ír. vagy annyira nem kocka, hogy nem érdekli, és majd köszön neked ha találkoztok és oda is megy.
2013. jan. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2. a baj csak az, hogy lehet meg sem ismerne, ezért akartam vele találkozni, de így lehet, hogy túl tolakodó volt.

1. ha holnap sem ír vissza, akkor tényleg nem éri meg

2013. jan. 11. 23:52
 4/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Picit lehet elsietted, majd legközelebb óvatosabb leszel.

2013. jan. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ird azt hogy ja boccs nemide akartam :/szar a face. ...
2013. jan. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem kezdj el közeledni hozzá, ha meg nem tetszel neki akkor legalább megpróbáltad. Én is ledermednék ha 1 1vagy 2x látott ember egyszer csak fb-én elhív randizni
2013. jan. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na mi történt??:)
2013. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!