Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti mit gondolnátok arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit gondolnátok arról a lányról aki bejelöl titeket fb-n, holott maximum csak látásból ismeritek egymást?

Figyelt kérdés

Mit gondolnál miért jelöl be? Ha jó csajnak tartanád lépnél felé?


22L


2013. jan. 12. 00:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert szerencsétlen még nem lépte át azt a kort, ahol a felhasználók gyűjtögetik a "barátokat".. hiszen minél több van, annál menőbb.
2013. jan. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

azt, hogy dugni akar


nem kell mellébeszélni

2013. jan. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
azt hogy tetszel neki, vagy ilyesmi. Barátnőmmel is így jöttem össze!
2013. jan. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ezt gondolnám:

hmmmm....ki lehet ez a csaj? ja tééééééééééééélleg, már megvan hol láttam. Na most ráírok hátha meg tudom dugni.

2013. jan. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt,hogy egy mágus,ugyanis nincs facebook-om :)
2013. jan. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nem fb függő vagyok, csak annyira kevés alkalommal futunk össze, meg akkor sem olyan a helyzet(vizsgaalkalmak főként)


gondoltam hogy ha bejelölöm, akkor én megtettem a részemet és ha tetszem neki akkor reagál valamit ha nem, akkor meg nem. csak érdekelt hogy a fiúk ilyenkor mire gondolnak, hogy értik e a célzást :Đ

2013. jan. 12. 00:25
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem tetszene :) nyitott vagyok mindenki felé
2013. jan. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
blokkolnám....
2013. jan. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ez nem lehet más, mint,hogy be jössz neki. Biztos ezért jelölt be. Semmi kétség. Beléd zúgott. Teljesen, tiszta szívéből szeret téged. Lépjél felé te is.
2013. jan. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én, ha nincs pár közös ismerősünk, akkor megkérdezem, h honnan ismerem. Ha van, akkor visszaigazolom, aztán csá...
2013. jan. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!