Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány év lehet a maximum a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év lehet a maximum a korkülönbség egy fiú és egy lány között? Többi lent.

Figyelt kérdés
Találtam egy lányt akit szeretnék elhívni elég okos,intelligens és nem az a gyerekes típus. Én többnek néztem de kiderült 16 éves, Én 20 éves lettem most. Most dilemmában vagyok hogy így érdemes-e elhívni. Mert így öregnek érzem magam hozzá képest, de még szinte én is most végeztem középsulin.. de már csak felnőtt vagyok.. :) Nektek erről mi a véleményetek? Ti mit tennétek?

2013. jan. 6. 14:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem számít a korkülönbség csak nézd meg a Playboy villa lányait.
2013. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
hát erre nincs szabály....sztem a 4 év az belefér...de simán sikered lehet ugyanis az ilyen koru lányok az idosebb éretteb faszikat szeretik szval probáld meg
2013. jan. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
igen mert az menő ha a pasi idősebb szóval tuti siker
2013. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Egye fene megpróbálom.. Nem is attól félek hogy nem járna velem, mert az majd kiderül.. csak nem akarom hogy olyannak nézzenek mint azokat az öregeket, akik pénzesek és 18 éves csajaik vannak.
2013. jan. 6. 14:17
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretitek egymast,megertitek egymast, akkor a szerelemben soha sincs határ!:) en is 16 vagyok,es a baratom 20.. mégis nagyon jol kijovunk,mar 2eve:) a koron nem szamit vegkep...van sok 14 eves aki kitesz egy 20evest,es van sok 20eves aki eszben ojan mind egy 12eves kis tini... ugyhogy a kort nenezd soha sem!:) (szuleim kozt 10 ev van,megis szeretik egymast,es semmi gond sincs:) :)
2013. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hugh Heffner (82) új neje 22 éves...először is RESPECT,másodszor pedig így már nem olyan sok az a 4 év nem?
2013. jan. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igazad van :) De csak nem lenne jó mindenkitől azt hallani hogy nagyon fiatal hozzám :D
2013. jan. 6. 14:36
 8/17 A kérdező kommentje:
Szubjektív véleményem szerint én sem tartom soknak.. csak a társadalom véleménye azért megoszló..
2013. jan. 6. 14:39
 9/17 anonim ***** válasza:
ha szeretitek egymast akkor mit erdekel a kulvilag? ti ketten ottvagytok egyxmastnak es ne erdekeljen semmi mas es sneki mas:) mindeki torodjon magaval:)
2013. jan. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondom mindenkinek hogy törődjenek magukkal. Csak tapasztaltam már hogy az emberek nem hagyják azt ami működik és jó :)
2013. jan. 6. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!