Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok mondani olyan helyeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani olyan helyeket, oldalakat ahol lehet ismerkedni afroamerikai fiúkkal?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert mindig arról álmodtam, hogy majd egyszer ilyen férjem lesz.majd később 5év múlva...

2013. jan. 13. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Debreceni menekült tábor
2013. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Voltam egy buliban, ahol minden második fiú afroamerikai volt, és még kedevesebbek is voltak velem, mint a magyar srácok.
2013. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első válasz jó. :)
2013. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Afrika? Amerika?


A magyarországi fellelhetőségük meg szerintem kb ugyanaz, mint a kaukázusi embercsoporté (közismertebb nevén a magyar fehéremberé).

2013. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!